2008-12-18 15:57:02
a ja myślałem że to forum umarło całkiem :d:d:d
a co do kata - ja zawsze rozbebeszam puszkę i zaspawuję ja , ponoć taka komora to dobra rzecz dla rozprężenia spalin, dzwięc co prawda z tego powodu traci bo dostaję się coś jak by uderzanie w puste naczynie metalowe ale jak się dobrze na końcowym tłumiku zagra to tego kata nie słychać, Zawsze tak robiłem i wszystko było OK a mocy przybywało znacznie.
-----------------
www.autaslubne.pl