Forum dyskusyjne ...
forum dyskusyjnedołącz do klubulista klubowiczównasze samochody

   rejestracja | zaloguj się   pomoc

Reaktywacja KSK :)

 Moderowane przez: daemon
 MotoNews.pl » KaMiKaDze SqUaD

 « Starszy wątek | Nowszy wątek »

  
 Sortuj wg daty: 
rosnąco malejąco
 >> wątek wyświetlony od najstarszych wypowiedzi <<  Następna strona 
[ 1 2
 Autor 
 2009-02-20 23:26:42

Witojcie

Po tylu latach plany są owocne Chciałbym odrzywić ten klub i zrzeszać ludzi z którymi zawsze można pogadać , wypić , pośmiać i spotkać się na spotach w dobrym humorze


Panowie i Panie

Kto by był chętny ... potrzebny będzie napewno ktoś od WWW aby coś aktywować , jakiś paparazzi ale to i ja też się pisze no i oczywiście wy my czy oni czyli klubowicze ...

Czekam na propozycje

Klub z wieloletnią tradycją czeka otworem

Kamikadze Squad Kraków POWRACA

-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
 
  
 
 2009-02-20 23:38:27

No ba... Stara gwardia nie rdzewieje Sześcioletnia tradycja zobowiązuje Mef wiesz ze jak w każdej sytuacji możesz na mnie liczyć

-----------------
2013-05-07 17:36
  
 
 2009-02-20 23:53:36

tia mogę być Waszym ojcem chrzestnym albo starszym seniorem

-----------------
www.autaslubne.pl
2015-01-02 12:52
  
 
 2009-02-20 23:56:05

nimnul ty zawsze będziesz kamikadze więc automatycznie jesteś z nami

-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
 
  
 
 2009-02-20 23:56:49

piszesz tak jakbyś zmądrzał nimnul spokojnie for fun

-----------------
2013-05-07 17:36
  
 
 2009-02-20 23:57:50

panowie ale jest szał nie ?? malutki ale jest ekipa kamikadze nigdy nie umrze

-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
 
  
 
 2009-02-22 22:42:31

To ja sie zapisuje Chyba ze to tylko dla facetow Ale wtedy Was oskarze o dyskryminacje, szczegolnie Ciebie Mef Dostane karte czlonkowską?
2009-07-20 19:49
  
 
 2009-02-23 01:42:13

ok a mam cie zapisać "bubu" czy wolisz innaczej


-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
 
  
 
 2009-02-23 11:38:03

no przeciez nie yogi no chyba ze wolisz Asiunia
2009-07-20 19:49
  
 
 2009-02-23 11:42:18

mi to tam wiesz ... w takim razie witamy nową klubowicze szukaj sobie kobiety do pary żebyś nieczuła się jak rodzynek

-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
 
  
 
 2009-02-23 11:43:40

e tam po co mi ? czuje sie elegancko
2009-07-20 19:49
  
 
 2009-02-24 13:49:07

Mef nie świruj tak bez egzaminu chcesz przyjąc bubu007 ja jako ojciec chrzestny chętnie się tym zajmę a potem przeprowadzę jakąś obcinkę i takie tam :p

-----------------
www.autaslubne.pl
2015-01-02 12:52
  
 
 2009-02-24 19:21:58

moze ktos wkroczy w temat i mnie obroni?
2009-07-20 19:49
  
 
 2009-02-24 19:43:04

Nimnul... Spokojnie... bubu jest w pełni wyegzaminowana, egzamin przeszła z ocena pozytywna i mogę za to zaświadczyć 100% kamikadze

-----------------
2013-05-07 17:36
  
 
 2009-02-24 21:41:54

Misio jak to tak ?? ty sprawdzałeś a ja nie ?? a mówiłeś że będziemy się dzielić wszystkim phiii kolega

-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
 
  
 
 2009-02-24 22:09:18

Mef no chyba Cie poniosło.....
2009-07-20 19:49
  
 
 2009-02-24 23:27:24

a ja niewiem o czym mowa a poniosło nie poniosło spoiler mam


SZAŁU NIEMA ALE JEST LANS Misio ty wiesz

-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
 
  
 
 2009-02-24 23:28:58

Cytat:
2009-02-24 13:49:07, NIMNUL pisze:
Mef nie świruj tak bez egzaminu chcesz przyjąc bubu007 ja jako ojciec chrzestny chętnie się tym zajmę a potem przeprowadzę jakąś obcinkę i takie tam :p




a tak pozatym jak ty chcesz każdego nowego klubowicza sprawdzać to jest jeszcze paru kolegów hehe powodzenia

-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
 
  
 
 2009-02-25 00:18:40

haha
2009-07-20 19:49
  
 
 2009-02-25 07:37:44

Cytat:
2009-02-24 23:28:58, Mefisto pisze:
a tak pozatym jak ty chcesz każdego nowego klubowicza sprawdzać to jest jeszcze paru kolegów hehe powodzenia




Mef wiesz że po Tobie nigdy nie lubiałem

p.s.

Misio - no cóż jestem zmuszony uwierzyć Ci na słowo


[ wiadomość edytowana przez: NIMNUL dnia 2009-02-25 07:41:07 ]
2015-01-02 12:52
  
 
   Następna strona 
[ 1 2
 MotoNews.pl » KaMiKaDze SqUaD

 « Starszy wątek | Nowszy wątek »
 

Regulamin i warunki korzystania z forum | Polityka prywatnoœci

Forum motoryzacyjne udostępnia portal MotoNews.pl. Wszelkie pytania związane z funkcjonowaniem forum prosimy kierować tutaj.


WERSJA RESPONSYWNA FORUM