| | |
Sortuj wg daty: rosnąco malejąco | |
| Autor | |
Mefisto KSK Szefostwo
 Nissan 100NX Kraków | 2009-02-20 23:26:42 Witojcie
Po tylu latach plany są owocne  Chciałbym odrzywić ten klub i zrzeszać ludzi z którymi zawsze można pogadać , wypić , pośmiać i spotkać się na spotach w dobrym humorze
Panowie i Panie
Kto by był chętny ... potrzebny będzie napewno ktoś od WWW aby coś aktywować , jakiś paparazzi ale to i ja też się pisze  no i oczywiście wy my czy oni czyli klubowicze ...
Czekam na propozycje
Klub z wieloletnią tradycją  czeka otworem
Kamikadze Squad Kraków POWRACA  ----------------- ...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::... |
| | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2009-02-20 23:38:27 No ba... Stara gwardia nie rdzewieje  Sześcioletnia tradycja zobowiązuje  Mef wiesz ze jak w każdej sytuacji możesz na mnie liczyć ----------------- |
| 2013-05-07 17:36 | |
NIMNUL KSK Klubowicz
 AUDI 100 S4 2.2T QUA ... Kraków | 2009-02-20 23:53:36 tia mogę być Waszym ojcem chrzestnym  albo starszym seniorem ----------------- www.autaslubne.pl |
| 2015-01-02 12:52 | |
Mefisto KSK Szefostwo
 Nissan 100NX Kraków | 2009-02-20 23:56:05 nimnul ty zawsze będziesz kamikadze więc automatycznie jesteś z nami ----------------- ...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::... |
| | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2009-02-20 23:56:49 piszesz tak jakbyś zmądrzał  nimnul spokojnie for fun ----------------- |
| 2013-05-07 17:36 | |
Mefisto KSK Szefostwo
 Nissan 100NX Kraków | 2009-02-20 23:57:50 panowie ale jest szał nie ?? malutki ale jest  ekipa kamikadze nigdy nie umrze ----------------- ...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::... |
| | |
bubu007 KSK Klubowicz
 BMW E36 KrK-NH | 2009-02-22 22:42:31 To ja sie zapisuje  Chyba ze to tylko dla facetow  Ale wtedy Was oskarze o dyskryminacje, szczegolnie Ciebie Mef  Dostane karte czlonkowską? |
| 2009-07-20 19:49 | |
Mefisto KSK Szefostwo
 Nissan 100NX Kraków | 2009-02-23 01:42:13 ok a mam cie zapisać "bubu" czy wolisz innaczej
 ----------------- ...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::... |
| | |
bubu007 KSK Klubowicz
 BMW E36 KrK-NH | 2009-02-23 11:38:03 no przeciez nie yogi  no chyba ze wolisz Asiunia  |
| 2009-07-20 19:49 | |
Mefisto KSK Szefostwo
 Nissan 100NX Kraków | 2009-02-23 11:42:18 mi to tam wiesz ...  w takim razie witamy nową klubowicze  szukaj sobie kobiety do pary żebyś nieczuła się jak rodzynek  ----------------- ...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::... |
| | |
bubu007 KSK Klubowicz
 BMW E36 KrK-NH | 2009-02-23 11:43:40 e tam  po co mi ?  czuje sie elegancko  |
| 2009-07-20 19:49 | |
NIMNUL KSK Klubowicz
 AUDI 100 S4 2.2T QUA ... Kraków | 2009-02-24 13:49:07  Mef nie świruj tak bez egzaminu chcesz przyjąc bubu007 ja jako ojciec chrzestny chętnie się tym zajmę a potem przeprowadzę jakąś obcinkę i takie tam :p ----------------- www.autaslubne.pl |
| 2015-01-02 12:52 | |
bubu007 KSK Klubowicz
 BMW E36 KrK-NH | 2009-02-24 19:21:58 moze ktos wkroczy w temat i mnie obroni? |
| 2009-07-20 19:49 | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2009-02-24 19:43:04 Nimnul... Spokojnie... bubu  jest w pełni wyegzaminowana, egzamin przeszła z ocena pozytywna i mogę za to zaświadczyć    100% kamikadze  ----------------- |
| 2013-05-07 17:36 | |
Mefisto KSK Szefostwo
 Nissan 100NX Kraków | 2009-02-24 21:41:54 Misio jak to tak ?? ty sprawdzałeś a ja nie ?? a mówiłeś że będziemy się dzielić wszystkim  phiii kolega  ----------------- ...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::... |
| | |
bubu007 KSK Klubowicz
 BMW E36 KrK-NH | 2009-02-24 22:09:18 Mef no chyba Cie poniosło..... |
| 2009-07-20 19:49 | |
Mefisto KSK Szefostwo
 Nissan 100NX Kraków | 2009-02-24 23:27:24 a ja niewiem o czym mowa  a poniosło nie poniosło spoiler mam
SZAŁU NIEMA ALE JEST LANS  Misio ty wiesz  ----------------- ...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::... |
| | |
Mefisto KSK Szefostwo
 Nissan 100NX Kraków | 2009-02-24 23:28:58 Cytat:
| 2009-02-24 13:49:07, NIMNUL pisze:
Mef nie świruj tak bez egzaminu chcesz przyjąc bubu007 ja jako ojciec chrzestny chętnie się tym zajmę a potem przeprowadzę jakąś obcinkę i takie tam :p
|
|
a tak pozatym jak ty chcesz każdego nowego klubowicza sprawdzać to jest jeszcze paru kolegów  hehe powodzenia  ----------------- ...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::... |
| | |
bubu007 KSK Klubowicz
 BMW E36 KrK-NH | 2009-02-25 00:18:40 haha |
| 2009-07-20 19:49 | |
NIMNUL KSK Klubowicz
 AUDI 100 S4 2.2T QUA ... Kraków | 2009-02-25 07:37:44 Cytat:
| 2009-02-24 23:28:58, Mefisto pisze:
a tak pozatym jak ty chcesz każdego nowego klubowicza sprawdzać to jest jeszcze paru kolegów hehe powodzenia
|
|
Mef wiesz że po Tobie nigdy nie lubiałem
p.s.
Misio - no cóż jestem zmuszony uwierzyć Ci na słowo
[ wiadomość edytowana przez: NIMNUL dnia 2009-02-25 07:41:07 ] |
| 2015-01-02 12:52 | |
Następna strona [ 1 2 ] |
|