2009-03-02 13:47:14
Ja się pytam dlaczego gwiazdora nie ma na liście?? tzn młodego kamikadze o imieniu małego duszka??



troszkę dyskryminacja...
A spocik jak spocik ciekawy nawet bardzo ciekawy

Troszke szału z lekką nuta lansu


-----------------
aha obecność wg przybycia nie powinna wyglądać tak:
tOmasz - Maxima
Święty - 100nx
Nimnul - audi 100
Mefisto - 100nx
Bubu - e36
Robert - Audi
Misiek - e36
Śliwek - Corsa
Miki - Civic
natomiast uwzględniając Panie to raczej tak powinno wyglądać:
Mefisto - 100nx
Bubu - e36
tOmasz - Maxima
Święty - 100nx
Nimnul - audi 100
Robert - Audi
Misiek - e36
Śliwek - Corsa
Miki - Civic
jeszcze jest wersja z opisem autek:
tOmasz - Maxima- ładna fajna limuzyna z 3l motorkiem
Święty - 100nx- setka ze stosunkowo wielkim czymś na klapie
Nimnul - audi 100- fajne rodzinne kombi, szkoda ze nie jedzie
Mefisto - 100nx- brak mi słów na to coś co niewiadomo czym jest ale wiadomo że całe się rozpada zderzak pęka jak sie go dotknie i ma wielki spoiler z AR


Bubu - e36- ładne e36 w serii
Robert - Audi- cóż niby coupe ale nie jedzie
Misiek - e36- coz dres wies wagon ktory najbardziej nie jedzie
Śliwek - Corsa- hmm... no corsa
Miki - Civic- civic jak civic ale wydech przyjemny
[ wiadomość edytowana przez: Misio007 dnia 2009-03-02 13:58:03 ][ wiadomość edytowana przez: Misio007 dnia 2009-03-02 13:59:14 ]