Forum dyskusyjne ...
forum dyskusyjnedołącz do klubulista klubowiczównasze samochody

   rejestracja | zaloguj się   pomoc

SPOTKANIE PO LATACH - 1.03.2009

 Moderowane przez: daemon
 MotoNews.pl » KaMiKaDze SqUaD

 « Starszy wątek | Nowszy wątek »

  
 Sortuj wg daty: 
rosnąco malejąco
 >> wątek wyświetlony od najstarszych wypowiedzi <<  Następna strona 
[ 1 2
 Autor 
 2009-02-23 11:58:13

WITAM

PANOWIE I PANIE

MYŚLĘ ŻE CHOĆ NIE JEST JESZCZE JAKIŚ SZAŁ JEŚLI CHODZI O ILOŚĆ OSÓB W KSK ALE WARTO POKAZAĆ INNYM JAK SIĘ BAWIMY

PROPONUJĘ SPOTA W NIEDZIELE 1.MARZEC.2009 O GODZINIE 18.00 W CH PLAZA W PODZIEMIACH NA KOŃCU ... Z TEGO MIEJSCA MAMY WSZĘDZIE BLISKO I NA PAS JAK BY BYŁ ŚNIEG I NA KAWE JAKBY BYŁO ZIMNO

TO CO ?? ZAPRASZAM


-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...

[ wiadomość edytowana przez: Mefisto dnia 2009-02-23 11:58:48 ]
 
  
 
 2009-02-23 12:05:00

no ja bym sie pisal chetnie.. moze dla mnie to nie po zadnych latach bo nigdy wczesniej mnie tu nie bylo, ale chetnie sie pojawie
2009-02-23 16:42
  
 
 2009-02-23 12:06:57

ja dostałem potwierdzenie od świetego ze 100nx-ów więc jest nas już 3ka

-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
 
  
 
 2009-02-23 12:20:03

4ka

-----------------
www.autaslubne.pl
2015-01-02 12:52
  
 
 2009-02-25 21:34:19

misio i bubu też będą oczywiście ale im sie napisać nie chce tak więc jest nasz 6tka

-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
 
  
 
 2009-02-26 02:08:13

2009-07-20 19:49
  
 
 2009-02-26 13:07:41

No to ladnie, jestem w wielkiej rodzinie powiadacie?
2009-09-20 01:27
  
 
 2009-02-26 13:09:27

Chyba musze umyc hondzine jak mam byc w niedziele na spocie
2009-09-20 01:27
  
 
 2009-02-27 00:49:14

no miki niema to tamto

-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
 
  
 
 2009-02-27 00:59:20

dzis w plazie byl jakis zlot peugeotow 206 bylo ich troche
2009-09-20 01:27
  
 
 2009-02-27 10:05:51

eeeee hundą bedziesz:/b ierz lepiej pociska bo z hundą szału nie bedzie tylko odrobina lansu

-----------------
2013-05-07 17:36
  
 
 2009-02-27 11:43:13

a czym Ty bedziesz?
2009-09-20 01:27
  
 
 2009-02-27 17:04:26

Ja będę moim wieś dres wagonem GVka stoi wypicowana az szkoda na taka pogodę wyruszać


Przyjedz pociskiem odrazu zrobię Ci szach na fotele

-----------------
2013-05-07 17:36
  
 
 2009-02-28 00:08:29

z fotelami to pomyslimy narazie malczan stoi i miejsca pilnuje

to Ty przyjedz bmw to ja Ci grajka wyciagne a Ty sobie wezmiesz fotele z malczana
2009-09-20 01:27
  
 
 2009-03-01 00:03:52

miki nieładnie to ja się tyle na montowałem a misiek tyle mi na pomagał a ty chcesz wyciągnąć grajka ?? ehhh koledzy

-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
 
  
 
 2009-03-01 23:39:19

dzieki za miły wieczór
2009-07-20 19:49
  
 
 2009-03-02 08:21:56

Spocik się udał chyba jak nigdy dotąd było miło to trzeba przyznać ... czasami był szał ale lans napewno zdjęcia niedługo się pojawią

Podziękowania dla obecnych

tOmasz - Maxima
Święty - 100nx
Nimnul - audi 100
Mefisto - 100nx
Misiek - e36
Bubu - e36
Robert - Audi
Śliwek - Corsa
Miki - Civic


Do zobaczenia na następnym . pamiętajcie że mamy wasze komóreczki i będziemy in touch

-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
 
  
 
 2009-03-02 11:33:01

Już Cie miałem Mef opierdziu.. że Kobiety powinny być pierwsze ale dostrzegłem że lista jest wg. obecności na miejscu :p

Z drobnym błędem co prawda ale bez znaczenia

-----------------
www.autaslubne.pl
2015-01-02 12:52
  
 
 2009-03-02 13:47:14

Ja się pytam dlaczego gwiazdora nie ma na liście?? tzn młodego kamikadze o imieniu małego duszka?? troszkę dyskryminacja...


A spocik jak spocik ciekawy nawet bardzo ciekawy Troszke szału z lekką nuta lansu


-----------------



aha obecność wg przybycia nie powinna wyglądać tak:

tOmasz - Maxima
Święty - 100nx
Nimnul - audi 100
Mefisto - 100nx
Bubu - e36
Robert - Audi
Misiek - e36
Śliwek - Corsa
Miki - Civic

natomiast uwzględniając Panie to raczej tak powinno wyglądać:

Mefisto - 100nx
Bubu - e36
tOmasz - Maxima
Święty - 100nx
Nimnul - audi 100
Robert - Audi
Misiek - e36
Śliwek - Corsa
Miki - Civic

jeszcze jest wersja z opisem autek:

tOmasz - Maxima- ładna fajna limuzyna z 3l motorkiem
Święty - 100nx- setka ze stosunkowo wielkim czymś na klapie
Nimnul - audi 100- fajne rodzinne kombi, szkoda ze nie jedzie
Mefisto - 100nx- brak mi słów na to coś co niewiadomo czym jest ale wiadomo że całe się rozpada zderzak pęka jak sie go dotknie i ma wielki spoiler z AR
Bubu - e36- ładne e36 w serii
Robert - Audi- cóż niby coupe ale nie jedzie
Misiek - e36- coz dres wies wagon ktory najbardziej nie jedzie
Śliwek - Corsa- hmm... no corsa
Miki - Civic- civic jak civic ale wydech przyjemny



[ wiadomość edytowana przez: Misio007 dnia 2009-03-02 13:58:03 ]

[ wiadomość edytowana przez: Misio007 dnia 2009-03-02 13:59:14 ]
2013-05-07 17:36
  
 
 2009-03-02 23:35:22

Cytat:
natomiast uwzględniając Panie to raczej tak powinno wyglądać: Mefisto - 100nx
Bubu - e36
tOmasz - Maxima
Święty - 100nx
Nimnul - audi 100
Robert - Audi
Misiek - e36
Śliwek - Corsa
Miki - Civic



jak Miki jest na ostatnim miejscu to znaczy ze jest najbardziej męski ?
2009-07-20 19:49
  
 
   Następna strona 
[ 1 2
 MotoNews.pl » KaMiKaDze SqUaD

 « Starszy wątek | Nowszy wątek »
 

Regulamin i warunki korzystania z forum | Polityka prywatnoœci

Forum motoryzacyjne udostępnia portal MotoNews.pl. Wszelkie pytania związane z funkcjonowaniem forum prosimy kierować tutaj.


WERSJA RESPONSYWNA FORUM