2009-03-30 13:27:56
witam klubowiczów
słuchajcie nasz słynny dawno nie widziany kolega Marek (mayday)

będzie nam pomagał w utrzymaniu strony www a raczej stworzy ją na nowo ... potrzebna jest domena ... wykipimy coś tak więc bez problemu niema sie o co martwić ... potrzeba tylko nazwy strony ...
Jak narazie propozycja to :
www.ksk-kraków.pl
www.ksk-squad.pl
....
wymyślcie coś ...
P.S - Strona www.KSK.pl jest zajęta
-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...