Forum dyskusyjne ...
forum dyskusyjne
dołącz do klubu
lista klubowiczów
nasze samochody
rejestracja
|
zaloguj się
pomoc
Zlot 5 Marca
Moderowane przez:
daemon
MotoNews.pl
»
KaMiKaDze SqUaD
« Starszy wątek
|
Nowszy wątek »
Sortuj wg daty:
rosnąco
malejąco
>> wątek wyświetlony od najstarszych wypowiedzi <<
Autor
Mefisto
KSK Szefostwo
Nissan 100NX
Kraków
2009-03-30 13:35:46
^
Co Myślicie o jakimś spocie ?? czekam na propozycje
-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
bubu007
KSK Klubowicz
BMW E36
KrK-NH
2009-03-30 14:41:50
^
ale 5 marca którego roku ?
2009-07-20 19:49
Marek_Rz
Nissan Micra
krakow
2009-03-30 20:43:04
^
Ja postaram się przyjechać moim Wrc bolidem
A mef chyba miał na myśli 5 kwiecień 2009
[ wiadomość edytowana przez: Marek_Rz dnia 2009-03-30 20:43:56 ]
2015-11-05 18:38
Mefisto
KSK Szefostwo
Nissan 100NX
Kraków
2009-03-30 22:14:44
^
oj każdemu się może pomylić tak ??
-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
Miki_01
KSK Klubowicz
HONDA CIVIC / F126
-=Krakow=- -=NowaHuta=-
2009-03-31 00:01:20
^
Mysle ze 5 marca bedzie ok
2009-09-20 01:27
Misio007
KSK Szefostwo
GrandVitara'02,e32'8 ...
Kraków LCG Rally&Sport Garage
2009-03-31 00:04:26
^
alkohol, kobiety i co... i z mefa robi się warzywko
-----------------
2013-05-07 17:36
Miki_01
KSK Klubowicz
HONDA CIVIC / F126
-=Krakow=- -=NowaHuta=-
2009-03-31 00:27:56
^
Tak wlasnie, wyslac go na pare dni w delegacje i co?? obraz nedzy i rozpaczy
nawet nie wie jaki miesiac mamy
poprzewracalo sie w glowie
2009-09-20 01:27
bubu007
KSK Klubowicz
BMW E36
KrK-NH
2009-03-31 00:45:30
^
2009-07-20 19:49
Miki_01
KSK Klubowicz
HONDA CIVIC / F126
-=Krakow=- -=NowaHuta=-
2009-04-03 00:31:19
^
ej no i co z tym zlotem?? ze co nie ma??
moze by sie ktos wypowiedzial na ten temat
2009-09-20 01:27
bubu007
KSK Klubowicz
BMW E36
KrK-NH
2009-04-04 01:04:29
^
Miki pierwszy, ale ostatnio to go sciagnac nie mozna bylo
2009-07-20 19:49
Marek_Rz
Nissan Micra
krakow
2009-04-04 23:18:04
^
Mnie nie będzie, tłoki odmówiły mi posłuszeństwa. Wyglądają jak po trzęsieniu ziemi.
-----------------
www.nissanRally.pl
2015-11-05 18:38
Mefisto
KSK Szefostwo
Nissan 100NX
Kraków
2009-04-05 21:33:41
^
Zlotu Nie Było Ludzie zamiast sie zgadać woleli szydzić z pomyłki daty ... trudno... czekam na waszą propozycję ... post zamknięty
-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
MotoNews.pl
»
KaMiKaDze SqUaD
« Starszy wątek
|
Nowszy wątek »
Regulamin i warunki korzystania z forum
|
Polityka prywatnoci
Forum motoryzacyjne
udostępnia portal
MotoNews.pl
. Wszelkie pytania związane z funkcjonowaniem forum prosimy kierować
tutaj
.
WERSJA RESPONSYWNA FORUM