Forum dyskusyjne ...
forum dyskusyjnedołącz do klubulista klubowiczównasze samochody

   rejestracja | zaloguj się   pomoc

Zlot 5 Marca

 Moderowane przez: daemon
 MotoNews.pl » KaMiKaDze SqUaD

 « Starszy wątek | Nowszy wątek »

  
 Sortuj wg daty: 
rosnąco malejąco
 >> wątek wyświetlony od najstarszych wypowiedzi <<
 Autor 
 2009-03-30 13:35:46

Co Myślicie o jakimś spocie ?? czekam na propozycje

-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
 
  
 
 2009-03-30 14:41:50

ale 5 marca którego roku ?
2009-07-20 19:49
  
 
 2009-03-30 20:43:04

Ja postaram się przyjechać moim Wrc bolidem

A mef chyba miał na myśli 5 kwiecień 2009

[ wiadomość edytowana przez: Marek_Rz dnia 2009-03-30 20:43:56 ]
2015-11-05 18:38
  
 
 2009-03-30 22:14:44

oj każdemu się może pomylić tak ??

-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
 
  
 
 2009-03-31 00:01:20

Mysle ze 5 marca bedzie ok
2009-09-20 01:27
  
 
 2009-03-31 00:04:26

alkohol, kobiety i co... i z mefa robi się warzywko

-----------------
2013-05-07 17:36
  
 
 2009-03-31 00:27:56

Tak wlasnie, wyslac go na pare dni w delegacje i co?? obraz nedzy i rozpaczy nawet nie wie jaki miesiac mamy poprzewracalo sie w glowie
2009-09-20 01:27
  
 
 2009-03-31 00:45:30

2009-07-20 19:49
  
 
 2009-04-03 00:31:19

ej no i co z tym zlotem?? ze co nie ma?? moze by sie ktos wypowiedzial na ten temat
2009-09-20 01:27
  
 
 2009-04-04 01:04:29

Miki pierwszy, ale ostatnio to go sciagnac nie mozna bylo
2009-07-20 19:49
  
 
 2009-04-04 23:18:04

Mnie nie będzie, tłoki odmówiły mi posłuszeństwa. Wyglądają jak po trzęsieniu ziemi.

-----------------
www.nissanRally.pl
2015-11-05 18:38
  
 
 2009-04-05 21:33:41

Zlotu Nie Było Ludzie zamiast sie zgadać woleli szydzić z pomyłki daty ... trudno... czekam na waszą propozycję ... post zamknięty

-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
 
  
 
 
 MotoNews.pl » KaMiKaDze SqUaD

 « Starszy wątek | Nowszy wątek »
 

Regulamin i warunki korzystania z forum | Polityka prywatnoœci

Forum motoryzacyjne udostępnia portal MotoNews.pl. Wszelkie pytania związane z funkcjonowaniem forum prosimy kierować tutaj.


WERSJA RESPONSYWNA FORUM