| | |
Sortuj wg daty: rosnąco malejąco | |
| Autor | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2004-04-27 22:15:23 Mam propozycje moze spotkamy sie w sobote wieczorem na zajezdni??? Wiem ze przynajmniej powinien sie pojawic Nimnul i Sliwek  Moze jeszcze ktos??? ----------------- |
| 2013-05-07 17:36 | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2004-04-27 22:18:50 Aha Niech to bedzie nasz staly watek dotyczacy spotkan klubowych mysle ze tak bedzie lepiej
Pozdrowionka ----------------- |
| 2013-05-07 17:36 | |
aawol
 126 p-erfect kraków | 2004-04-28 07:30:53 a gdzie ta zajezdnia? pas już kojarzę ale zajezdni nie bardzo ( chodzi może o taki plac ja się jedzie np.od M1 do Geanta po prawej stronie jest taki placyk).
NIe wiem jeszcze jak będzie ale może wpadłbym.... ----------------- ja dopiero odkrywam mechanikę i malucha... |
| 2004-07-31 08:23 | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2004-04-28 13:48:14 Chyba dobrze kojazysz to jest praktycznie po drugiej stronie dwupasmowki od wjazdu na pas mam nadzieje ze przybedziesz ----------------- |
| 2013-05-07 17:36 | |
wilu136
 Skodillak Krakoff | 2004-04-28 14:13:00 Hmmm,pracuje do 24 w sobote ,ale jak poczekacie chwilke to sie dotocze moim ............. rowerkiem..............
----------------- ..::KamikadzeSqadKrakow::..
Skoda Rulez!!! |
| 2007-11-06 21:25 | |
aawol
 126 p-erfect kraków | 2004-04-28 14:37:43 SOBOTA tj. o której ( święto nie święto liczyłem że założe tapicerki podłogi ale lakier nie wyschnie)tylko plis nie bardzo późno bo w niedziele wcześnie wstaje ----------------- ja dopiero odkrywam mechanikę i malucha... |
| 2004-07-31 08:23 | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2004-04-28 21:57:36 Co do godziny to czekam na propozycje ja mam raczej wolniasty wieczor
Wilu nieboj sie poczekam na ciebie wkoncu bedziemy sie mogli poscigac jak rowny z rownym ----------------- |
| 2013-05-07 17:36 | |
aawol
 126 p-erfect kraków | 2004-04-29 11:55:27 gadałem z NIMNUL'em i taka godzinka 20 by pasiła,  może być ??
Później mam impreze o 22 a do krakowa 30 km.
Ale może chcecie zobaczyć mojego kaszlaka ----------------- ja dopiero odkrywam mechanikę i malucha... |
| 2004-07-31 08:23 | |
NIMNUL KSK Klubowicz
 AUDI 100 S4 2.2T QUA ... Kraków | 2004-04-29 11:57:46
Misiek jasne że będę !!! postaram sie zwerbować jeszcze kolegę łosia _kretyna_dominika z srebvnej astry - ( lustrzane odbicie mojej głupoty za kierownicą  ) co poniektórzy już go znają !!!
Ja i AAWOL ustaliliśmy godzinę 20-tą jako rozsądną , ci którym nie pasuje wyp..... na inne forum  żartuję
Ludzie którzy nie mają zamiaru zaszczycić nas swoją obecnością na zajezdni bo im babcia w szpitalu słonia rodzi niech się o tym nie rozpisują bo tylko utrudniają czytanie tego postu
już widać że powinno nas być około 6 opa więc jest spoko , klimat bedzie .
do zobaczenia
----------------- www.autaslubne.pl |
| 2015-01-02 12:52 | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2004-04-29 23:10:56 hehe Nimnul nawet przez mysl nieprzeszlo mi to ze moglo by zabraknac ciebie ----------------- |
| 2013-05-07 17:36 | |
aawol
 126 p-erfect kraków | 2004-04-30 07:19:56 to już jutro !!! ----------------- ja dopiero odkrywam mechanikę i malucha... |
| 2004-07-31 08:23 | |
wilu136
 Skodillak Krakoff | 2004-04-30 23:42:10 juz bedziemy w euroregionie ----------------- ..::KamikadzeSqadKrakow::..
Skoda Rulez!!! |
| 2007-11-06 21:25 | |
wilu136
 Skodillak Krakoff | 2004-05-03 23:42:01 no i jak tam bylo na spociku?? ----------------- ..::KamikadzeSqadKrakow::..
Skoda Rulez!!! |
| 2007-11-06 21:25 | |
aawol
 126 p-erfect kraków | 2004-05-04 08:08:41 jak dla mnie fajnie było
Był mosio, nimnul, śliwek, kolega 1oką faworitką i ja z żoną
myślę że szczeguły spotkania naświetli mosio - zrobił nawet foto relację ....
----------------- ja dopiero odkrywam mechanikę i malucha...
NIE WIEM SKĄD WZIĄŁEM TEGO "MOSIO" chodziło oczywiście o "MISIA" i jego tą drogą przepraszam za niedopatrzenie!!!! [ wiadomość edytowana przez: aawol dnia 2004-05-13 08:02:29 ] |
| 2004-07-31 08:23 | |
aawol
 126 p-erfect kraków | 2004-05-11 15:19:29 i co ? ----------------- ja dopiero odkrywam mechanikę i malucha... |
| 2004-07-31 08:23 | |
Sliwek_Wrc
 Skoda 105 L Krakow | 2004-05-13 07:13:46 ja moge dodac tylko tyle BYLE CZESCIEJ |
| 2004-09-17 00:11 | |
aawol
 126 p-erfect kraków | 2004-05-19 14:32:38 no to co spotkamy się ???
mam zawalone robotą ale jak terminbędzie ok. to może podjadę na chwilę ----------------- ja dopiero odkrywam mechanikę i malucha... |
| 2004-07-31 08:23 | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2004-05-23 12:51:55 Propozycja zostala podana  i ja widzimy sie cos gdzies jakos??? termin sam niewiem ale... moze najpier czy beda jacys chetni???
pozdrowieonka ----------------- |
| 2013-05-07 17:36 | |
aawol
 126 p-erfect kraków | 2004-05-26 09:40:46 ten weekend mnie nie ma - jadę na podbój Makowa i słowacji, |
| 2004-07-31 08:23 | |
wilu136
 Skodillak Krakoff | 2004-05-26 22:53:02 Kiedy planujecie jakiegos spota??
Moze bede akurat mial wolne to sie zjawie  ----------------- ..::KamikadzeSqadKrakow::..
Skoda Rulez!!! |
| 2007-11-06 21:25 | |
Następna strona [ 1 2 3 ] |
|