Forum dyskusyjne ...
forum dyskusyjnedołącz do klubulista klubowiczównasze samochody

   rejestracja | zaloguj się   pomoc

WIEJSKI TUNING !!!!

 Moderowane przez: daemon
 MotoNews.pl » KaMiKaDze SqUaD

 « Starszy wątek | Nowszy wątek »

  
 Sortuj wg daty: 
rosnąco malejąco
 >> wątek wyświetlony od najstarszych wypowiedzi <<  Następna strona 
[ 1 2
 Autor 
 2004-06-14 15:40:56

Zakładam nowy temat , bo ostatnio troche sie zastanawiałem nad sensem tej strony , proponujue ładować w tym poście wszystko co ośmiesza twórców tej strony , a zapewniam was że jest tego sporo !!! ostatnio dużo tam bywałem i czasem od tekstów głowa boli - banał , błędy , powtzrzające sie głupie przezwiska , i co najlepsze nic sie kupy nie trzyma .

Na początek zażucę jednak coś co mnie ciekawiło od początku - skoro tak o wszystkich ładują to zastanawiało mnie czym oni sami muszą sie poruszać , na stronie był niby jakiś kangur i fiat bravo ale o takich furach z tego co widzę to oni mogą sobie pomażyć - zobaczcie sami !!

Zdjęcie pierwsze które mnie zastanawiało :




Co w tym zdjęciu tak mnie zastanowiło , a no jakie auto ma tak ładne metalowe obicie tapicerki drzwi bocznych - chodzi mi oczywiście o auto z którego wykonywano to zdjęcie ?????

a oto odpowiedz :




Nie musze chyba nikomu tłumaczyć że chodzi o odbicie w klapie tego vw golfa jak widać dokładnie to z tej super maszyny wykonywane było zdjęcie !!! no chyba że wykonał je jakiś niewidoczny duszek



Bez obrazy dla właścicieli fiatów 126 p


zdjęcia te są w galeri WT z datą 14.06 ( chyba jako krakofsie klimaty vol 5 )









Pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: nimnul dnia 2004-06-14 15:53:23 ]
2015-01-02 12:52
  
 
 2004-06-16 15:02:21

bystry jesteś , też to zauwazyłem, problem w tym że zdjęcie z "odbitym maluchem" mógł im po prostu ktoś przysłać.

-----------------
2021-04-05 17:05
  
 
 2004-06-16 19:43:53

oni są na 90% z krakowa moze z huty bo zdjecie faworitki jest robione na os. utniczym czyli musza znac teren ze jezdza po osiedlach i robia zdjec, poza tym pierwsze fotki jakie zamieszczali jak powstala strona były prawie w 100% z krakowa

-----------------
2017-07-14 14:05
  
 
 2004-06-17 07:59:36

Cytat:
2004-06-16 15:02:21, Konrad_P pisze:
bystry jesteś , też to zauwazyłem, problem w tym że zdjęcie z "odbitym maluchem" mógł im po prostu ktoś przysłać.




zdaję sobie z tego sprawę ale co tam fajnie jest sie z kogoś ponabijać tak jak oni to robią z nas !!!!


U nas na forum mają przynajmniej możliwość obrony a jak nas obsmarują na tej swojej "wiejskiej stronce " to już lipa , choć byś chciał coś zrobić to możesz tylko im podesłać jakiś wypociny na maila !!!





[ wiadomość edytowana przez: nimnul dnia 2004-06-17 08:02:21 ]
2015-01-02 12:52
  
 
 2004-06-18 11:28:16

Wielcy znawcy "tjuningu" pomykajacy po miescie swoim czerwonym malucheXem szukajac nowych ofiar Nimnul normalnie za bystre oko masz u mnie browara


pozdro

-----------------
2013-05-07 17:36
  
 
 2004-06-19 19:20:29

wiedzialem ze napewno nie jezdza tym bravo albo peugeotem partnerem a sami maja K-shelka

-----------------
2026-06-17 12:12
  
 
 2004-06-20 02:40:12

Ha ha ha Chłopaki pieknie dali ciała

-----------------
Italian Car Lover.
www.zolna.eu
Darmowe ogłoszenia Zamość
Spoty na telebimy i ekrany reklamowe
2011-04-15 14:43
  
 
 2004-06-22 12:35:59

Musimy dojechać tych skórwysynow z wiejskiego tuningu ....... widzieliście te zdjęcia mikry...i opisy....to powinno was chyba zdenerwować.....
2007-01-16 11:04
  
 
 2004-06-22 15:55:33

Temat mikry jest poruszony w temacie "robak staje sie sławny"

-----------------
2013-05-07 17:36
  
 
 2004-06-23 08:11:06

A tak pozaty to Wojtuś widze że odgapiasz odemnie jazde bez tylnego zderzka.....
2007-01-16 11:04
  
 
 2004-06-23 23:45:18

Hehe odelzylem skubanca a co asterka ma byc gorsza od wanderburga

Pozdrowionka

-----------------
2013-05-07 17:36
  
 
 2004-07-16 07:32:40




Witam tak wpadlem na wasza stronke, forum i normalnie szok jak zobaczylem golfa z gladka klapa i jeszcze ze strony WT:O, mysle moje? patrze nieeeeee moj nie ma podrapanego zderzaka.
O ile sie nie myle to jest golf goscia ktory pracuje w pizza hut na krowoderskich zuchow
Pozdrawiam

2004-07-16 07:44
  
 
 2004-07-31 16:32:49

tak naprawde moje zdanie jest takie ze macie racje-trzeba ich zajebac ale mysle ze niekoniecznie wlascicieli strony (choc ich za opisy zdiec) ale raczej osoby ktore przesylaja im zdiecia gdyz jak sie niemyle to jest tam teks z prosba wlascicieli stronki o przesylanie im fotek tak wiec moim zdaniem ich wklad w ta stronke to tylko opisiki,no moze tam maja kilka zdiec a tak to wszystkie zdiecia przesylaja jakies spoleczniaki co np chca wkopac swojego sasiada co nielubia albo zazdroszcza mu lepszego auta od swojego.tak wiec niech sie lepiej społeczniaki zaczna bać

pozdro

-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
 
  
 
 2004-09-13 11:34:46


Tak tym razem pedały z WT stwierdziły :

....nieróbmy z siebie pośmiewiska jak już pstrykamy zdjęcia z malczanów itp. to na zdjęciach zamaskujmy to bo jeszcze nas NIMNUL wyczaji i zarzuci na forum KAMIKADZE ....





-----------------
www.autaslubne.pl
2015-01-02 12:52
  
 
 2004-09-14 09:28:29

Widze że siejesz groze w szeregach wiejskiego tuningu........i prawidlow....tak ma byc niech się skubańce boja
2007-01-16 11:04
  
 
 2004-09-14 20:43:01

Rozpracowałes ich Teraz sie boja nawet cienia swojego auta tak trzymac

-----------------
2013-05-07 17:36
  
 
 2004-09-15 13:04:07

hmmmm i następne zdjęcie wykonane z jakiegoś super bolidu

a cóż to może być no - evo 7 - to to na pewno nie jest sądząc po obniżonym zawieszeniu , to kształtne lustereczko też mi nie wygląda na lusterko od m3 , chyba pedały z WT porzyczyły od taty rolnika ŻUKA albo NYSĘ .
No tak w tygodniu buraki wozimy a w weekendy pstrykamy fotki i nabijamy sie z innych

Nie wspomnę już o " ZIMNYM ŁOKCIU " - Spszył Ałard dla KOZAKÓW z WT jesteście boscy !!




a zdrugiej strony - rozsądek o którym często te pedały się wypowiadają - mamy tu przykłąd rozsądku !!!

lewa ręka - zimny łokieć
prawa ręka - aparat
kto kieruje - a zapomniałem - ŻUKI mają auto pilota




[ wiadomość edytowana przez: NIMNUL dnia 2004-09-15 13:07:43 ]
2015-01-02 12:52
  
 
 2004-09-15 13:18:56

I tu kolege rozczaruje najprawdopodobniej jest to cos Lublino pochodnego gdyz zuki i nysy nie miały opuszczanych szyb w doł tylko podwujna rozsuwana na boki a nie w doł. Dlatego obstawiam Lublina

-----------------
2013-05-07 17:36
  
 
 2004-09-15 16:05:04




MISIU , nie psiuj zabawy



też mi sie tak zdaje że to Lublin ale Żuk bardziej buracki więc bardziej mi pasił



-----------------
www.autaslubne.pl
2015-01-02 12:52
  
 
 2004-09-15 20:19:30

ok wiec ja rowniez bede utrzymywał ze to buraki w ZUKU

-----------------
2013-05-07 17:36
  
 
   Następna strona 
[ 1 2
 MotoNews.pl » KaMiKaDze SqUaD

 « Starszy wątek | Nowszy wątek »
 

Regulamin i warunki korzystania z forum | Polityka prywatnoœci

Forum motoryzacyjne udostępnia portal MotoNews.pl. Wszelkie pytania związane z funkcjonowaniem forum prosimy kierować tutaj.


WERSJA RESPONSYWNA FORUM