| | |
Sortuj wg daty: rosnąco malejąco | |
| Autor | |
NIMNUL KSK Klubowicz
 AUDI 100 S4 2.2T QUA ... Kraków | 2004-06-14 15:40:56 Zakładam nowy temat , bo ostatnio troche sie zastanawiałem nad sensem tej strony , proponujue ładować w tym poście wszystko co ośmiesza twórców tej strony , a zapewniam was że jest tego sporo !!! ostatnio dużo tam bywałem i czasem od tekstów głowa boli - banał , błędy , powtzrzające sie głupie przezwiska , i co najlepsze nic sie kupy nie trzyma .
Na początek zażucę jednak coś co mnie ciekawiło od początku - skoro tak o wszystkich ładują to zastanawiało mnie czym oni sami muszą sie poruszać , na stronie był niby jakiś kangur i fiat bravo ale o takich furach z tego co widzę to oni mogą sobie pomażyć - zobaczcie sami !!
Zdjęcie pierwsze które mnie zastanawiało :
Co w tym zdjęciu tak mnie zastanowiło , a no jakie auto ma tak ładne metalowe obicie tapicerki drzwi bocznych - chodzi mi oczywiście o auto z którego wykonywano to zdjęcie ?????
a oto odpowiedz :
Nie musze chyba nikomu tłumaczyć że chodzi o odbicie w klapie tego vw golfa jak widać dokładnie to z tej super maszyny wykonywane było zdjęcie !!! no chyba że wykonał je jakiś niewidoczny duszek
Bez obrazy dla właścicieli fiatów 126 p
zdjęcia te są w galeri WT z datą 14.06 ( chyba jako krakofsie klimaty vol 5 )
Pozdrawiam
[ wiadomość edytowana przez: nimnul dnia 2004-06-14 15:53:23 ] |
| 2015-01-02 12:52 | |
Konrad_P
 ni ma rajdówki :-( Kraków | 2004-06-16 15:02:21 bystry jesteś  , też to zauwazyłem, problem w tym że zdjęcie z "odbitym maluchem" mógł im po prostu ktoś przysłać. ----------------- |
| 2021-04-05 17:05 | |
tomy21
 Kraków | 2004-06-16 19:43:53 oni są na 90% z krakowa moze z huty bo zdjecie faworitki jest robione na os. utniczym czyli musza znac teren ze jezdza po osiedlach i robia zdjec, poza tym pierwsze fotki jakie zamieszczali jak powstala strona były prawie w 100% z krakowa ----------------- |
| 2017-07-14 14:05 | |
NIMNUL KSK Klubowicz
 AUDI 100 S4 2.2T QUA ... Kraków | |
| 2015-01-02 12:52 | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | |
| 2013-05-07 17:36 | |
kUpEk

 BMW 730i/750i Gdynia | 2004-06-19 19:20:29 wiedzialem ze napewno nie jezdza tym bravo albo peugeotem partnerem a sami maja K-shelka ----------------- |
| 2026-06-17 12:12 | |
zoom
 zoom zoom | 2004-06-20 02:40:12 Ha ha ha  Chłopaki pieknie dali ciała  ----------------- Italian Car Lover.
www.zolna.eu
Darmowe ogłoszenia Zamość
Spoty na telebimy i ekrany reklamowe |
| 2011-04-15 14:43 | |
ImaydayI
 krakow | 2004-06-22 12:35:59 Musimy dojechać tych skórwysynow z wiejskiego tuningu ....... widzieliście te zdjęcia mikry...i opisy....to powinno was chyba zdenerwować..... |
| 2007-01-16 11:04 | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2004-06-22 15:55:33 Temat mikry jest poruszony w temacie "robak staje sie sławny" ----------------- |
| 2013-05-07 17:36 | |
ImaydayI
 krakow | 2004-06-23 08:11:06 A tak pozaty to Wojtuś widze że odgapiasz odemnie jazde bez tylnego zderzka..... |
| 2007-01-16 11:04 | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2004-06-23 23:45:18 Hehe odelzylem skubanca  a co asterka ma byc gorsza od wanderburga
Pozdrowionka ----------------- |
| 2013-05-07 17:36 | |
YooDash
 Kraków | 2004-07-16 07:32:40
Witam tak wpadlem na wasza stronke, forum i normalnie szok jak zobaczylem golfa z gladka klapa i jeszcze ze strony WT:O, mysle moje? patrze nieeeeee moj nie ma podrapanego zderzaka  .
O ile sie nie myle to jest golf goscia ktory pracuje w pizza hut na krowoderskich zuchow
Pozdrawiam
|
| 2004-07-16 07:44 | |
Mefisto KSK Szefostwo
 Nissan 100NX Kraków | 2004-07-31 16:32:49 tak naprawde moje zdanie jest takie ze macie racje-trzeba ich zajebac ale mysle ze niekoniecznie wlascicieli strony (choc ich za opisy zdiec) ale raczej osoby ktore przesylaja im zdiecia gdyz jak sie niemyle to jest tam teks z prosba wlascicieli stronki o przesylanie im fotek tak wiec moim zdaniem ich wklad w ta stronke to tylko opisiki,no moze tam maja kilka zdiec a tak to wszystkie zdiecia przesylaja jakies spoleczniaki co np chca wkopac swojego sasiada co nielubia albo zazdroszcza mu lepszego auta od swojego.tak wiec niech sie lepiej społeczniaki zaczna bać   
pozdro ----------------- ...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::... |
| | |
NIMNUL KSK Klubowicz
 AUDI 100 S4 2.2T QUA ... Kraków | 2004-09-13 11:34:46
Tak tym razem pedały z WT stwierdziły :
....nieróbmy z siebie pośmiewiska jak już pstrykamy zdjęcia z malczanów itp. to na zdjęciach zamaskujmy to bo jeszcze nas NIMNUL wyczaji i zarzuci na forum KAMIKADZE  ....
----------------- www.autaslubne.pl |
| 2015-01-02 12:52 | |
ImaydayI
 krakow | 2004-09-14 09:28:29 Widze że siejesz groze w szeregach wiejskiego tuningu........i prawidlow....tak ma byc niech się skubańce boja |
| 2007-01-16 11:04 | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2004-09-14 20:43:01 Rozpracowałes ich  Teraz sie boja nawet cienia swojego auta tak trzymac ----------------- |
| 2013-05-07 17:36 | |
NIMNUL KSK Klubowicz
 AUDI 100 S4 2.2T QUA ... Kraków | 2004-09-15 13:04:07 hmmmm i następne zdjęcie wykonane z jakiegoś super bolidu
a cóż to może być no - evo 7 - to to na pewno nie jest sądząc po obniżonym zawieszeniu  , to kształtne lustereczko też mi nie wygląda na lusterko od m3 , chyba pedały z WT porzyczyły od taty rolnika ŻUKA  albo NYSĘ .
No tak w tygodniu buraki wozimy a w weekendy pstrykamy fotki i nabijamy sie z innych
Nie wspomnę już o " ZIMNYM ŁOKCIU " - Spszył Ałard dla KOZAKÓW z WT jesteście boscy !!
a zdrugiej strony - rozsądek o którym często te pedały się wypowiadają - mamy tu przykłąd rozsądku !!!
lewa ręka - zimny łokieć
prawa ręka - aparat
kto kieruje - a zapomniałem - ŻUKI mają auto pilota
[ wiadomość edytowana przez: NIMNUL dnia 2004-09-15 13:07:43 ] |
| 2015-01-02 12:52 | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2004-09-15 13:18:56 I tu kolege rozczaruje najprawdopodobniej jest to cos Lublino pochodnego gdyz zuki i nysy nie miały opuszczanych szyb w doł tylko podwujna rozsuwana na boki a nie w doł. Dlatego obstawiam Lublina ----------------- |
| 2013-05-07 17:36 | |
NIMNUL KSK Klubowicz
 AUDI 100 S4 2.2T QUA ... Kraków | 2004-09-15 16:05:04
MISIU , nie psiuj zabawy
też mi sie tak zdaje że to Lublin ale Żuk bardziej buracki więc bardziej mi pasił
----------------- www.autaslubne.pl |
| 2015-01-02 12:52 | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2004-09-15 20:19:30 ok wiec ja rowniez bede utrzymywał ze to buraki w ZUKU ----------------- |
| 2013-05-07 17:36 | |
Następna strona [ 1 2 ] |
|