2005-04-07 10:20:50
odpisuje na post pana daytona

...tak patrze na ta jego skode nie mowie ze jakies kulawe auto czy cos ....ale jak ty facet masz dostawac mandaty za predkosc na bank nie

...a podejrzewam ze stan techniczny twojego wozka jest chyba oki bo na zdjeciu sie nawet trzyma

...no chyba ze masz nitro w skodzie

....ale jak by co to sie nie obraz o ten tekst bo ma miec tylko tresc smieszna dla ciebie a nie ironiczna lub co gorsza hamska

...pzdr