2004-10-31 18:54:24
witam i zapraszam do kozystania z naszego forum ciebie oraz reszte MTK
zarazem mam nadzieje ze ktos sie zjawi od nas na tym zlocie
Co do pojazdu to dosc ciekawa taxoowka ale jeszcze jej niespotkalem-rozumiem ze dla klubowiczoow znizki w przejazdach??

-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...