Forum dyskusyjne ...
forum dyskusyjnedołącz do klubulista klubowiczównasze samochody

   rejestracja | zaloguj się   pomoc

ZIMA ZIMA ZIMA ZIMA ZIMA ZIMA ZIMA ZIMA ZIMA ZIMA ZIMA

 Moderowane przez: daemon
 MotoNews.pl » KaMiKaDze SqUaD

 « Starszy wątek | Nowszy wątek »

  
 Sortuj wg daty: 
rosnąco malejąco
 >> wątek wyświetlony od najstarszych wypowiedzi <<
 Autor 
 2004-11-22 08:19:51

Nareszcie pojaiwł się długo oczekiwany śnieg. Można teraz by zorganizować jakieś spotkanko na oblodzonej powieszchni zajezdni. A jeszcze jedno usunelibyście stare posty ponieważ zaśmiecają forum
2007-01-16 11:04
  
 
 2004-11-22 10:25:40

Nie no zajebiscie z tym sniegiem szkoda tylko ze mam angine ale pod koniec tygodnia czemu nie mozemy posmigac pozdrowionka

-----------------
2013-05-07 17:36
  
 
 2005-02-02 18:52:22

Widze ze odzewu brak dalej Mayday moze chociaz my sie spikniemy na pasie wezme kamerke i poszalejemy bo warunki wysmienite


pozdro

-----------------
2013-05-07 17:36
  
 
 2005-02-03 14:11:42



PRZEJECHAL BYM SIE Z WAMI ALE NIESTETY NIE MAM CZYM ŻAŁOBA PO SPRZEDANYM WCZORAJ SPEEDOL-u



-----------------
www.autaslubne.pl
2015-01-02 12:52
  
 
 2005-02-04 08:29:36

niecz gwiazdka mu świeci oczywiście chodzi o Speedol-a...a co do pasa to mam za łyse gumki żeby poszaleć...chyba że masz misio łańcuch.....
2007-01-16 11:04
  
 
 2005-02-08 13:18:56

Byłem widziałem smigałem odradzam pas srodek lod a po bokach koleiny w ktorych mozna sie zakopac trudno Szkoda spidola fajniutki był teraz to juz niebedzie to samo czekamy na BMW wkoncu Bedziesz Miał Wydatki

-----------------
2013-05-07 17:36
  
 
 2005-02-09 14:56:19

A ja mam już felasie...teraz tylko jeszcze gumki, drobne przeróbki jazda..

[ wiadomość edytowana przez: ImaydayI dnia 2005-02-09 14:57:22 ]
2007-01-16 11:04
  
 
 2005-02-15 09:50:37

pinknie warbi na felasiach alu czy stal?? i ile cali bo przy twoim zawiechu to nawet 15 niewidze gdzie one tam wejda

-----------------
2013-05-07 17:36
  
 
 2005-02-20 18:48:50

jak sie dobrze popieści to i piętnastka sie zmieści
2007-01-16 11:04
  
 
 2005-02-21 09:14:52

Cytat:
2005-02-09 14:56:19, ImaydayI pisze:
A ja mam już felasie...teraz tylko jeszcze gumki, drobne przeróbki jazda.. [ wiadomość edytowana przez: ImaydayI dnia 2005-02-09 14:57:22 ]



HEHE po ostatniej rozmowie juz widze te "drobne przerobki" ale wyglad bedzie potezny pozdrawiam

-----------------
2013-05-07 17:36
  
 
 
 MotoNews.pl » KaMiKaDze SqUaD

 « Starszy wątek | Nowszy wątek »
 

Regulamin i warunki korzystania z forum | Polityka prywatnoœci

Forum motoryzacyjne udostępnia portal MotoNews.pl. Wszelkie pytania związane z funkcjonowaniem forum prosimy kierować tutaj.


WERSJA RESPONSYWNA FORUM