Nareszcie pojaiwł się długo oczekiwany śnieg. Można teraz by zorganizować jakieś spotkanko na oblodzonej powieszchni zajezdni. A jeszcze jedno usunelibyście stare posty ponieważ zaśmiecają forum
2007-01-16 11:04
Misio007 KSK Szefostwo GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage
Byłem widziałem smigałem odradzam pas srodek lod a po bokach koleiny w ktorych mozna sie zakopac trudno Szkoda spidola fajniutki był teraz to juz niebedzie to samo czekamy na BMW wkoncu Bedziesz Miał Wydatki
2005-02-09 14:56:19, ImaydayI pisze:
A ja mam już felasie...teraz tylko jeszcze gumki, drobne przeróbki jazda.. [ wiadomość edytowana przez: ImaydayI dnia 2005-02-09 14:57:22 ]
HEHE po ostatniej rozmowie juz widze te "drobne przerobki" ale wyglad bedzie potezny pozdrawiam