2005-01-21 08:30:01
Na pewno większość słyszała o poniedziałkowym karambolu , ok 60 samochodów - 17 rannych w tym cztery osoby w stanie krytycznym .
W śród nich jest mój kolega Marcin - taksówkarz z korporacji Mega ( biały polonez Atu ) . Lekarze nie dawali mu żadnych szans na przeżycie , ma bardzo poważne obrażenia głowy .
W związku z tym postanowiłem napisać na forum , ponieważ może ktoś pomoże np. oddająć krew ( Rh+ ale nie tylko ) Zainteresowani niech piszą to podam dokładne info jak to zrobić !!
Z góry dzięki
NIMNUL
-----------------
www.autaslubne.pl