| | |
Sortuj wg daty: rosnąco malejąco | |
| Autor | |
NIMNUL KSK Klubowicz
 AUDI 100 S4 2.2T QUA ... Kraków | 2005-02-22 09:17:24
Speedol jak wiadomo od 3 tygodni ma już nowego właściciela i wbrew naszemu regulaminowi ( którego i tak nikt nie przestrzega ) zostawiłem naklejki kamikadze - cojak sie okazało na dobre wyszło bo nowy właściciel kolega MARCIN chce sie przyłączyć do naszego klubu , zaznaczam ze interesuje sie tuningiem i zna sie na samochodach , tak więc myślę że nikt nie ma żadnych ALE !!!!  dzięki temu speedol nie zniknie z naszego klubu
----------------- www.autaslubne.pl |
| 2015-01-02 12:52 | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2005-02-22 15:13:13 Ty mi tu nimnul nie pitol od kilku dni wiem ze autko nabyłes i nawet pochwalic sie nie raczysz nieładniee  Dresie jeden  Co do spidola wrecz logiczne było ze nie trafi do dziadziusia jezdzacego w niedziele do koscioła  tylko do jakiegos zapalenca  ale to miło, moze jakos gdzies kiedys sie spikniemy oblukac twoja furke  jak cos daj znac pozdro wariot ----------------- |
| 2013-05-07 17:36 | |
NIMNUL KSK Klubowicz
 AUDI 100 S4 2.2T QUA ... Kraków | 2005-02-22 16:42:08
"nie chwali sie dnia o poranku " - czy jakoś tak
Auta nie kupiłem tylko jak na razie dałem zaliczkę mam odebrać w piątek a w tedy nie zapomnę się pochwalić
pozdro
----------------- www.autaslubne.pl |
| 2015-01-02 12:52 | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2005-02-23 09:45:23 Hehe to czekamy przynajmniej ja czewkam  PS. tak przy okazji nie zostały ci jakies sprezyny od poldka?? pozdrowka  ----------------- |
| 2013-05-07 17:36 | |
NIMNUL KSK Klubowicz
 AUDI 100 S4 2.2T QUA ... Kraków | 2005-02-23 11:33:15
misio , mialem zapasowe sprężyny od trucka obcięte i zachartowane ale przekazalem je Marcinowi , jak go przyjmiemy do klubu to zostaną mu któreś na pewno bo możliwe ze te od traka załorzy do speedol-a - pogadam z nim i myślę że nie bedzie problemu zresztą jest to w moim interesie bo mam wobec ciebie pewne niespłacone długi  do czego bedziesz zakladal te sprężyny do megamalczana ??
----------------- www.autaslubne.pl |
| 2015-01-02 12:52 | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2005-02-24 09:01:08 hehe do malczana teraz składam innego poprzedni niewytrzymał moich kombinacji  miałem w nim własnie jedna sprezyne od trucka przecieta na poł i wsadzona do tyłu na jedna i druga strone i była rewela teraz zrobiłem zawias na wiekszej glebie ale z tyłu mam sprezyny z bisa i nie sa tak twarde jak z trucka. Nadzien dzisiejszy jezdze malczanem bo opel mi sie spsuł i od ponad tygonia stoi niestety brak keszu na naprawe  POZDRAWIAM
-----------------
PS. Jutro piatek czekam na relacje [ wiadomość edytowana przez: misio007 dnia 2005-02-24 09:02:30 ] |
| 2013-05-07 17:36 | |
NIMNUL KSK Klubowicz
 AUDI 100 S4 2.2T QUA ... Kraków | 2005-02-25 15:17:30
NO PIERWSZE 200 KM , BETĄ JUZ ZROBIONE
ZAKOCHAŁEM SIE
----------------- www.autaslubne.pl |
| 2015-01-02 12:52 | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2005-02-25 15:57:36 No moze chociaz jakies fotki dresie jeden  gratuluje zakupu i jakis jeszcze inf motor jak to taka jak avarcie to pewno typowa 318 czyli 1800 ???
-----------------
nio i co jeszcze tam ci z wypasu wrzucili?? [ wiadomość edytowana przez: misio007 dnia 2005-02-25 15:59:36 ] |
| 2013-05-07 17:36 | |
NIMNUL KSK Klubowicz
 AUDI 100 S4 2.2T QUA ... Kraków | 2005-03-03 11:27:35
co prawda nie najlepsza jakość bo w nocy w garazu ale zawsze cos
----------------- www.autaslubne.pl |
| 2015-01-02 12:52 | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2005-03-04 11:06:26 Gratuluje  Biala zajebiscie mi sie strasznie biale fury podobaja  Wszystko pinknie tylko szkoda ze zderzaczki nie pod kolor  Ale autko super tylko lampa cos zaroszona??
pozdrowionka i szerokiej drogi w nowym bolidzie ----------------- |
| 2013-05-07 17:36 | |
NIMNUL KSK Klubowicz
 AUDI 100 S4 2.2T QUA ... Kraków | 2005-03-04 13:30:54
lampkę bedzie trza uszczelnić
----------------- www.autaslubne.pl |
| 2015-01-02 12:52 | |
Mefisto KSK Szefostwo
 Nissan 100NX Kraków | 2005-03-08 23:15:17 wczoraj mialem okazje ogladnac bejke na zywo i nawet wsiasc  auto miazdrzy jak praktycznie kazda beja ale jak dla mnie to mooglbym ja miec pod warunkiem jakiegos sponsoringu gdyz wskazówka benzyny szybko spada ku zeru.
P.S - ogladalem z 30 min i przez caly czas niemoglem sobie oswoić Nimnula w Beji  zawsze byl speedol i speedol a tu nagle ba i sie chlopak wozi ----------------- ...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::... |
| | |
Mefisto KSK Szefostwo
 Nissan 100NX Kraków | 2005-03-08 23:16:53 aha nimnul kiedy naklejke naklejasz i tu misiek bo jakby niepatrzec w klubie zaczyna sie cos dziac ----------------- ...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::... |
| | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2005-03-09 14:15:57 hehe z nakleja sie zobaczy  ----------------- |
| 2013-05-07 17:36 | |
ImaydayI
 krakow | 2005-03-15 08:33:53 samochodzik cud malina...a kiedy pojawią się na nim oz-etki |
| 2007-01-16 11:04 | |
NIMNUL KSK Klubowicz
 AUDI 100 S4 2.2T QUA ... Kraków | 2005-03-15 11:31:49
Oz-etki są narazie na sprzedaż te ze speedola , a na beci są teraz orginalne BMW 15 calowe wiec nie jest źle  bo kołpaki to faktycznie powoli już chyba do mnie przestająpasować
z czasem może coś większego się wsadzi , narazie trzeba odrobić długi , zagazować gada i podstawowe sprawy silnikowe zrobić ( pasek rozrządu , oleje i płyny )
----------------- www.autaslubne.pl |
| 2015-01-02 12:52 | |
ImaydayI
 krakow | 2005-03-19 12:22:47 A ze tak spytam z ciekawosci, na ile cenisz te ozetki... |
| 2007-01-16 11:04 | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2005-03-19 19:00:03 hehe za ozetki nimnul duzo niechcial  1500 i 6 opon 16 w tym to naprawde moim zdaniem nie duzo ----------------- |
| 2013-05-07 17:36 | |
NIMNUL KSK Klubowicz
 AUDI 100 S4 2.2T QUA ... Kraków | 2005-03-21 10:15:47
chciał więcej  ale juz zszedłem do takiej kasy bo trzeba spłacić długi za bmkę
----------------- www.autaslubne.pl |
| 2015-01-02 12:52 | |
ImaydayI
 krakow | 2005-03-22 15:53:32 długi za bejce i chektolitry paliwa Hheheh |
| 2007-01-16 11:04 | |
Następna strona [ 1 2 ] |
|