Forum dyskusyjne ...
forum dyskusyjnedołącz do klubulista klubowiczównasze samochody

   rejestracja | zaloguj się   pomoc

Nie bedzie żałoby po speedol-u :-)

 Moderowane przez: daemon
 MotoNews.pl » KaMiKaDze SqUaD

 « Starszy wątek | Nowszy wątek »

  
 Sortuj wg daty: 
rosnąco malejąco
 >> wątek wyświetlony od najstarszych wypowiedzi <<  Następna strona 
[ 1 2
 Autor 
 2005-02-22 09:17:24



Speedol jak wiadomo od 3 tygodni ma już nowego właściciela i wbrew naszemu regulaminowi ( którego i tak nikt nie przestrzega ) zostawiłem naklejki kamikadze - cojak sie okazało na dobre wyszło bo nowy właściciel kolega MARCIN chce sie przyłączyć do naszego klubu , zaznaczam ze interesuje sie tuningiem i zna sie na samochodach , tak więc myślę że nikt nie ma żadnych ALE !!!! dzięki temu speedol nie zniknie z naszego klubu



-----------------
www.autaslubne.pl
2015-01-02 12:52
  
 
 2005-02-22 15:13:13

Ty mi tu nimnul nie pitol od kilku dni wiem ze autko nabyłes i nawet pochwalic sie nie raczysz nieładniee Dresie jeden Co do spidola wrecz logiczne było ze nie trafi do dziadziusia jezdzacego w niedziele do koscioła tylko do jakiegos zapalenca ale to miło, moze jakos gdzies kiedys sie spikniemy oblukac twoja furke jak cos daj znac pozdro wariot

-----------------
2013-05-07 17:36
  
 
 2005-02-22 16:42:08




"nie chwali sie dnia o poranku " - czy jakoś tak


Auta nie kupiłem tylko jak na razie dałem zaliczkę mam odebrać w piątek a w tedy nie zapomnę się pochwalić

pozdro



-----------------
www.autaslubne.pl
2015-01-02 12:52
  
 
 2005-02-23 09:45:23

Hehe to czekamy przynajmniej ja czewkam PS. tak przy okazji nie zostały ci jakies sprezyny od poldka?? pozdrowka

-----------------
2013-05-07 17:36
  
 
 2005-02-23 11:33:15



misio , mialem zapasowe sprężyny od trucka obcięte i zachartowane ale przekazalem je Marcinowi , jak go przyjmiemy do klubu to zostaną mu któreś na pewno bo możliwe ze te od traka załorzy do speedol-a - pogadam z nim i myślę że nie bedzie problemu zresztą jest to w moim interesie bo mam wobec ciebie pewne niespłacone długi do czego bedziesz zakladal te sprężyny do megamalczana ??



-----------------
www.autaslubne.pl
2015-01-02 12:52
  
 
 2005-02-24 09:01:08

hehe do malczana teraz składam innego poprzedni niewytrzymał moich kombinacji miałem w nim własnie jedna sprezyne od trucka przecieta na poł i wsadzona do tyłu na jedna i druga strone i była rewela teraz zrobiłem zawias na wiekszej glebie ale z tyłu mam sprezyny z bisa i nie sa tak twarde jak z trucka. Nadzien dzisiejszy jezdze malczanem bo opel mi sie spsuł i od ponad tygonia stoi niestety brak keszu na naprawePOZDRAWIAM


-----------------



PS. Jutro piatek czekam na relacje

[ wiadomość edytowana przez: misio007 dnia 2005-02-24 09:02:30 ]
2013-05-07 17:36
  
 
 2005-02-25 15:17:30




NO PIERWSZE 200 KM , BETĄ JUZ ZROBIONE

ZAKOCHAŁEM SIE



-----------------
www.autaslubne.pl
2015-01-02 12:52
  
 
 2005-02-25 15:57:36

No moze chociaz jakies fotki dresie jeden gratuluje zakupu i jakis jeszcze inf motor jak to taka jak avarcie to pewno typowa 318 czyli 1800 ???


-----------------




nio i co jeszcze tam ci z wypasu wrzucili??

[ wiadomość edytowana przez: misio007 dnia 2005-02-25 15:59:36 ]
2013-05-07 17:36
  
 
 2005-03-03 11:27:35


co prawda nie najlepsza jakość bo w nocy w garazu ale zawsze cos













-----------------
www.autaslubne.pl
2015-01-02 12:52
  
 
 2005-03-04 11:06:26

Gratuluje Biala zajebiscie mi sie strasznie biale fury podobaja Wszystko pinknie tylko szkoda ze zderzaczki nie pod kolor Ale autko super tylko lampa cos zaroszona??

pozdrowionka i szerokiej drogi w nowym bolidzie

-----------------
2013-05-07 17:36
  
 
 2005-03-04 13:30:54



lampkę bedzie trza uszczelnić



-----------------
www.autaslubne.pl
2015-01-02 12:52
  
 
 2005-03-08 23:15:17

wczoraj mialem okazje ogladnac bejke na zywo i nawet wsiasc auto miazdrzy jak praktycznie kazda beja ale jak dla mnie to mooglbym ja miec pod warunkiem jakiegos sponsoringu gdyz wskazówka benzyny szybko spada ku zeru.

P.S - ogladalem z 30 min i przez caly czas niemoglem sobie oswoić Nimnula w Beji zawsze byl speedol i speedol a tu nagle ba i sie chlopak wozi

-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
 
  
 
 2005-03-08 23:16:53

aha nimnul kiedy naklejke naklejasz i tu misiek bo jakby niepatrzec w klubie zaczyna sie cos dziac

-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
 
  
 
 2005-03-09 14:15:57

hehe z nakleja sie zobaczy

-----------------
2013-05-07 17:36
  
 
 2005-03-15 08:33:53

samochodzik cud malina...a kiedy pojawią się na nim oz-etki
2007-01-16 11:04
  
 
 2005-03-15 11:31:49




Oz-etki są narazie na sprzedaż te ze speedola , a na beci są teraz orginalne BMW 15 calowe wiec nie jest źle bo kołpaki to faktycznie powoli już chyba do mnie przestająpasować

z czasem może coś większego się wsadzi , narazie trzeba odrobić długi , zagazować gada i podstawowe sprawy silnikowe zrobić ( pasek rozrządu , oleje i płyny )



-----------------
www.autaslubne.pl
2015-01-02 12:52
  
 
 2005-03-19 12:22:47

A ze tak spytam z ciekawosci, na ile cenisz te ozetki...
2007-01-16 11:04
  
 
 2005-03-19 19:00:03

hehe za ozetki nimnul duzo niechcial 1500 i 6 opon 16 w tym to naprawde moim zdaniem nie duzo

-----------------
2013-05-07 17:36
  
 
 2005-03-21 10:15:47



chciał więcej ale juz zszedłem do takiej kasy bo trzeba spłacić długi za bmkę



-----------------
www.autaslubne.pl
2015-01-02 12:52
  
 
 2005-03-22 15:53:32

długi za bejce i chektolitry paliwa Hheheh
2007-01-16 11:04
  
 
   Następna strona 
[ 1 2
 MotoNews.pl » KaMiKaDze SqUaD

 « Starszy wątek | Nowszy wątek »
 

Regulamin i warunki korzystania z forum | Polityka prywatnoœci

Forum motoryzacyjne udostępnia portal MotoNews.pl. Wszelkie pytania związane z funkcjonowaniem forum prosimy kierować tutaj.


WERSJA RESPONSYWNA FORUM