To nie tylko młodzież ksk ma nowe fury Nimnul też dorwał białego potwora.........kiedyś przed zakupem tej białej besti Nimnula widziałem go w sejcienkim i juz się przestraszyłem że to jego nowy nabytek......no bo sami znacie styl jazdy naszego kolegi....sejcienki z jego ciężką nogą długo by nie pojeżdził...