Forum dyskusyjne ...
forum dyskusyjnedołącz do klubulista klubowiczównasze samochody

   rejestracja | zaloguj się   pomoc

Nabytek Pana Moderatora

 Moderowane przez: daemon
 MotoNews.pl » KaMiKaDze SqUaD

 « Starszy wątek | Nowszy wątek »

  
 Sortuj wg daty: 
rosnąco malejąco
 >> wątek wyświetlony od najstarszych wypowiedzi <<
 Autor 
 2005-03-10 18:27:42

Normalnie Mef nabyl furke i nawet sie nie pochwalil pinkne czerwone 126

pozdrawiam

-----------------
2013-05-07 17:36
  
 
 2005-03-11 08:43:36

nieżle nieżle gratulacje!!! Mef ...
2007-01-16 11:04
  
 
 2005-03-11 08:56:55



GNOJKI JEDNE , FUR IM SIĘ ZACHCIEWA





[ wiadomość edytowana przez: nimnul dnia 2005-03-11 08:57:37 ]
2015-01-02 12:52
  
 
 2005-03-11 21:20:18

Cytat:





-----------------
2013-05-07 17:36
  
 
 2005-03-14 08:47:47

To nie tylko młodzież ksk ma nowe fury Nimnul też dorwał białego potwora.........kiedyś przed zakupem tej białej besti Nimnula widziałem go w sejcienkim i juz się przestraszyłem że to jego nowy nabytek......no bo sami znacie styl jazdy naszego kolegi....sejcienki z jego ciężką nogą długo by nie pojeżdził...
2007-01-16 11:04
  
 
 2006-03-15 08:18:36

jak juz mowa o zmianie fury to chetnie bym zobaczyl fotki maydaya a raczej jego fury bialem micry o ile jeszcze jest biała

-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
 
  
 
 
 MotoNews.pl » KaMiKaDze SqUaD

 « Starszy wątek | Nowszy wątek »
 

Regulamin i warunki korzystania z forum | Polityka prywatnoœci

Forum motoryzacyjne udostępnia portal MotoNews.pl. Wszelkie pytania związane z funkcjonowaniem forum prosimy kierować tutaj.


WERSJA RESPONSYWNA FORUM