Na zajączka dla Twojego mężczyzny

Na zajączka dla Twojego mężczyzny19.03.2008
Wysyłkowy dom handlowy Marcus Neiman jest często porównywany z brytyjskim Harrodsem. Klienci to przeważnie gwiazdy show businessu, aktorzy i inni, którzy mając już wszystko mogą pozwolić sobie na taki "drobiazg" ...

...jak przerobiony Dodge Viper o mocy-bagatela 700 KM.

Na zajączka dla Twojego mężczyzny 1 Jest czarny jak sam diabeł i piekielnie mocny! Oto gwiazda tegorocznego wiosennego katalogu wysyłkowego amerykańskiego domu handlowego Marcus Neiman - Viper Hennessey Venom 700 NM.

Samochód stworzono we współpracy ze znanym tunerem Hennessey Performance Engineering. Liczba 700 w nazwie oznacza ilość koni mechanicznych uzyskanych ze standardowego silnika napędzającego Vipera SRT10. Według Johna Hennessey - założyciela firmy, jego Venom jest w stanie osiągnąć "setkę" w czasie poniżej 3,5 sekundy. Niecałe cztery sekundy później mamy juz na liczniku 160 km/h, a Venom przestaje przyspieszać dopiero po przekroczeniu 342 km/h!

Na zajączka dla Twojego mężczyzny 2 Dodatkowo jest możliwe zamówienie auta jako dwuosobowy roadster z unikatowym pakietem stylistycznym upodabniającym go do pojazdu służbowego Batmana. Idealny prezent od zajączka na zbliżające się Święta Wielkanocne? Z pewnością! Jednak trzeba się śpieszyć z zamówieniem, gdyż powstanie jedynie 7 sztuk tego auta - każde za 179 000 dolarów (plus podatek).

Tym, którzy nie zdążą, polecamy wizytę na zbliżającym się salonie samochodowym w Nowym Jorku, gdzie nastąpi uroczysta premiera tej wyjątkowo jadowitej żmii.

Źródło: Hennessey, informacja Moto Target