Redakcja MotoNews.pl ...

WYDAWCA:
MotoNews.pl
ul. Orzechowa 24/10
61-447 Poznań
NIP 7831431692

EMAIL:
redakcja@motonews.pl

REDAKTOR NACZELNA:
Beata Moryl

TELEFON:
+48 606 441 909

Podstawowe warunki korzystania z serwisu ...
  1. Redakcja zastrzega sobie prawo do skrótów, redagowania oraz zmiany tytułów materiałów nadesłanych i przyjętych do publikacji. Wszystkie materiały nadesłane do redakcji nie zawierające specjalnych zastrzeżeń autora traktowane są jako materiały nadesłane do publikacji.
  2. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych w serwisie reklam i ogłoszeń. MotoNews.pl ma prawo odmówić zamieszczenia reklamy lub publikacji, jeżeli ich treść lub forma są sprzeczne z linią programową serwisu.
  3. Wszystkie materiały publikowane w MotoNews.pl są chronione prawem autorskim i ich przedruk bądź rozpowszechnianie przez jakiekolwiek medium - elektroniczne, mechaniczne, fotograficzne, prasowe czy inne wymaga pisemnej zgody autora.
  4. Powielanie treści w jakikolwiek sposób, w tym powielanie zawartości kanałów RSS, jest możliwe wyłącznie za zgodą Redakcji.
  5. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności z tytułu wykorzystania przez użytkowników informacji opublikowanych w serwisie, a w szczególności za konsekwencje decyzji podjętych na ich podstawie.
  6. Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
  7. Komentarze, oceny, a w szczególności posty publikowane na forum, wyrażają wyłącznie punkt widzenia ich autorów i Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wszelkie naruszenia powinny być zgłaszane do adminstratora forum lub serwisu.
  8. Szczegółowe warunki korzystania z usług elektronicznych serwisu MotoNews.pl oraz udostępnianego forum dyskusyjnego zostały opisane w Regulaminie korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.