Redakcja MotoNews.pl ...

WYDAWCA:
MotoNews.pl
ul. Orzechowa 24/10
61-447 Poznań
NIP 7831431692

EMAIL:
redakcja@motonews.pl

REDAKTOR NACZELNA:
Beata Moryl

TELEFON:
+48 606 441 909

Warunki korzystania z serwisu ...

Redakcja nie zwraca materiałów nie zamówionych, zastrzega sobie prawo do skrótów, redagowania oraz zmiany tytułów materiałów nadesłanych i przyjętych do publikacji. Wszystkie materiały nadesłane do redakcji nie zawierające specjalnych zastrzeżeń autora traktowane są jako materiały nadesłane do publikacji.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam i ogłoszeń. MotoNews.pl ma prawo odmówić zamieszczenia reklamy lub ogłoszenia, jeżeli ich treść lub forma są sprzeczne z linią programową serwisu.

Wszystkie materiały publikowane w MotoNews.pl są chronione prawem autorskim i ich przedruk bądź rozpowszechnianie przez jakiekolwiek medium - elektroniczne, mechaniczne, fotograficzne, prasowe czy inne wymaga pisemnej zgody.

Powielanie treści w jakikolwiek sposób, w tym powielanie zawartości kanałów RSS, jest możliwe wyłącznie za zgodą Redakcji.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności z tytułu wykorzystania przez użytkowników informacji opublikowanych w serwisie, a w szczególności za konsekwencje decyzji podjętych na ich podstawie.

Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Komentarze, oceny, a w szczególności posty publikowane na forum, wyrażają wyłącznie punkt widzenia ich autorów i MotoNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Szczegółowe warunki korzystania z udostępnianego forum dyskusyjnego oraz polityka prywatności zostały opisane w Regulaminie świadczenia usług drogą elektroniczną.