Posiadacze Vipera pierwsi w kolejce po nowy model

Posiadacze Vipera pierwsi w kolejce po nowy model10.01.2002
Jako dowód pamięci i uznania dla entuzjazmu właścicieli Viper’ów firma Dodge oferuje im pierwszeństwo dostępu do nowego modelu Dodge Viper’a SRT-10 Convertible, który pojawi się w sprzedaży pod koniec 2002 roku ...

Opublikowany 14 grudnia 2001 komunikat mówi o "skierowanym do klienta" planie dystrybucji tego niewątpliwie jednego z najcenniejszych i najbardziej poszukiwanych modeli w historii firmy.

Posiadacze Vipera pierwsi w kolejce po nowy model 1 Mówi Jim Julow, wiceprezes ds. globalizacji Dodge: "Rozpoczynając sprzedaż Dodge Viper’a GTS Coupe w 1996 roku umożliwiliśmy właścicielom modelu RT/10 pierwszeństwo zakupu nowego modelu. To byli entuzjaści firmy na dobre i na złe, prawdziwi ambasadorowie marki Dodge. Nasza obecna oferta to tylko mały – ale jak nam się wydaje oczekiwany – dowód wdzięczności dla lojalnych posiadaczy Viper’ów".

Dodge Viper’a SRT-10 Convertible spodziewany jest u dealerów pod koniec 2002 roku. Aby jednak zdążyć z zakupem tego najsłynniejszego samochodu sportowego Ameryki decyzję trzeba podejmować już teraz.

Obecni właściciele nabytych jako nowe Viper’ów mogą dokonywać zapisów na zakup Viper’a SRT-10, a po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji swego miejsca – otrzymają możliwość złożenia zamówień na samochody z pierwszej produkcji, która i tak okazać się może niewystarczająca wobec spodziewanego zainteresowania.

Posiadacze Vipera pierwsi w kolejce po nowy model 2 Zapisy na zakup nie stanowią gwarancji nabycia pojazdu, albowiem przyjmowane będą od potencjalnych nabywców na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy".

Centrum Sprzedaży Dodge Viper’a przyjmuje zapisy na zakup w okresie od 10 grudnia 2001 do 10 stycznia 2002 od tych klientów, którzy mogą wykazać się zakupem fabrycznie nowego Viper’a przed datą 15 listopada 2001 i wciąż pozostają jego właścicielem.

Zapisów można dokonywać przez Internet na stronach www.viperclub.org oraz www.2003vgx.com a także telefonicznie w centrum sprzedaży Viper’a pod numerem (877) 486-6864 (w USA) od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 17 czasu europejskiego.