Tak wygląda nowy Viper

Tak wygląda nowy Viper01.02.2012
SRT przedstawiło właśnie graficzną zapowiedź nowego modelu Viper, realizując swoją obietnicę, iż jeśli do początku lutego profil firmy na Facebooku zdobędzie 10 000 fanów, to opublikują pierwsze zdjęcia nowej odsłony modelu.

Tak wygląda nowy Viper 1To, co możemy oglądać jako ilustrację niniejszej wiadomości, to właśnie głośno zapowiadany „teaser”. Tak, wiemy, że możecie czuć się nieco rozczarowani – my też się tak czujemy. Wizualizacja odkrywa naprawdę niewiele, choć można się domyślać, że przednia część nadwozia nowego Vipera będzie miała mocno zmodyfikowany wygląd.

Trzeba przyznać, że zarys widoczny na grafice robi wrażenie i możemy oczekiwać, iż Viper 2013 będzie zwracać uwagę agresywną stylistyką. Model ma zostać wyposażony w system kontroli trakcji i inne rozwiązania elektroniczne ułatwiające kierowcy okiełznanie mocy drzemiącej w silniku.

Gdyby zastanawiało was, dlaczego Viper nagle przestał być Dodgem, to spieszymy donieść, że Chrysler postanowił, iż od teraz wszystkie modele koncernu o bardzo sportowym charakterze będą oferowane pod marką SRT.

Źródło: Chrysler, opracowanie: BM