Białe zegary na klubowej .....

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Na stronie Klubowej są a jakoś nikt się nie pochwali czy udało się to zastosować w realu
Jestem bardzo ciekaw jak to wygląda
To samo tyczy się innych projektów i wykonań

PROSZĘ SIĘ CHWALIĆ

mam nadzieje że komuś na przyszłość ten post pomoże wykonać samodzielnie takie zegary więc proszę pisać co, jak, na czym

  
 
cholera, może wreszcie zeskanuję swoje...
  
 
na zdjęciach ze zlotu krakowskiego są białe zegary w Samarze, z tego co wiem ściągnięte z klubowej (jest w którymś wątku).
  
 
To są zegary wykonane przez Ciebie:



kawał dobrej roboty
  
 
Chciałbym zwrócić uwage szanownych kolegów na blask tapicerki!!! Prosimy nie regulowac monitorow. Pieknie zadbane auto, pozazdroscic!
  
 
to zlotu w kwietniu to może i ja coś zarobię i zrobię. napewno wyczyszczę i posprzątam.
  
 
Ja chyab jutro umyje skoro jest plusowa temperatura i bede mial pewnosc ze woda mi nie zamarznie w zamkach. Moze tez cos tam odkurze, bo od czasu lakierowania nie czyscilem autka i zalega mi taka warstwa czerwonego pyłu na desce.
  
 
W Wawce to właśnie szyby zamarzają !!!
  
 
Konrad dzięki
może opisz jak to jest zrobione
będzie na przyszłość dla innych

  
 
Ciekawe jakie sa prognozy dla Trojmiasta? Bylu akurat jutro ine było mrozu.
  
 
Witam.
Oficjalne podziękowania dla Kacpra za zegary poniżej - DZIĘKI KACPER.
ps. Na razie nie opiszę jak to zrobiłem bo jest to tymczasowe i wielka prowizorka. Mam zamiar się z tym jeszcze pobawić i gdy mi wyjdzie lepiej to się pochwalę.
Pozdrawiam Michał
  
 
Misiek jest skromny!
Widziałem to własnie na spociku w Krakowie i jak na prowizorke to wyglada całkiem nieźle. Ja też chyba cos musze zrobić
Pozdr
Paweł
 
 
zadałem to pytanie bo mam zegary mam tarcze i musze coś z tym zrobić
na czym było to drukowane ??? jak wsadzone ??? jak zrobie to sprzedam za cene kupna na szrocie albo komuś prezęt zrobie na zlocie
to się zobaczy
  
 
Kacper, miałeś iść papusiać i lulu. Co Ty jeszcz ena forum robisz ???
  
 
cholera, nie zeskanuję, bo mi Stegienny skaner zabrał...
  
 
to do Kacpra
  
 
Lewy pogadamy pośmiejemy się do siebie i zobaczymy co z tego wyjdzie
  
 
a widzieliście te zegary na klubowej do 2107 ???
to jest ciekawa myśl - skanujesz orginalne blaty a potem robisz negatyw (tzn tak to chyba jest zrobione )
  
 
ja podobnie robiłem tylko jakoś nie ładnie to wyglądało dlatego troche się z tym bawiłem

  
 
no i trzeba przyznać że ci wyszło