Klamki???

  
« Poprzedni | Następny »
Witam !
Pytanko czy tylne klamki w Cari E można zastosować z przodu
Pytam bo nie chce mi się sprawdzać a może ktoś coś takiego rzeźbił???
Wiem że w Awe w prawej nie ma otworu na wkładkę a ja nie chcę mieć w ogóle jest central i ukryty awaryjny otwieracz drzwi to po co wkładki ???

Pozdro!
  
 
no wsymie to w razie czego możesz wejśc do samochodu przez bagażnik
a tak serio to nie wiem chociaż z zewnątrz to wyglądaja na identyczne
  
 
Rsuhy napisałem że mam awaryjny ukryty otwieracz tylnych lewych drzwi!
Więc bagażnik zostawmy w spokoju!
Pozdr.
  
 
jako ze troche czasu juz od tych postow minelo to podejrzewam ze jakies podejscie do montazu klamek juz bylo.. zgadza sie? jak tak to podziel sie Kafi wrazeniami i pulapkami na ktore trzeba uwazac - bo dzis wlasnie kupilem klameczki i jutro jak pogoda pozwoli chcialbym je sobie do przodu zamontowac
  
 
no to odpowiem sam sobie
nie da sie przelozyc (malym nakladem pracy) - trzeba przerabiac klamki i karoserie, bo roklad srub trzymajacych je w drzwiach jest inny.
  
 


Ale prawa od awe podobno pasuje a jest bez bębenka
  
 
hmm... z tego co sie przygladaem to w awe sa niedo dluzsze (ale moge sie mylic) no i maja troche inny kroj
  
 
Nie wiem nie próbowałem jeszcze więc mogę się mylić powiedział mi to kumpel ma awe i ktoś podobno przekładał więc nie wiem.

Pozdro.
  
 
« Poprzedni | Następny »