Inne wnetrze do kanta

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chcialbym zainstalowac inne wnetrze do mego kanta jak byscie mieli projekty to prosze o przelanie na e mail: kamils258@wp.pl


z gory dzieki
  
 
mysle ze nie warto zmieniac
ladnie zadbane "seryjne" wnetrze jest nie do pobicia
a jesli bys chcial naprawde to deska z poldka i zegary z caro +
ladnie to wyglada
a czego innego trudo dopasowac ale nie jest to niemozliwe
chyba ze swoja zrobic od podstaw
  
 
ja do swojego DF-a zakladalem z poldka-rogoty bylo dużo - we dwuch z bratem trzeba było ją skracać wycinaćotworu pod nawiewy na szybe .ale teraz jest ok niezłe zdziwienie ludzie mają jak do niego wsiądą
  
 
No ja juz mam zakupiona deche, srodek i praktycznie cale wnetrze od caro + nie wiem ale podoba mi sie to wnetrze jest bardziej nowoczesne to z kanta orginalne mi sie podoba bedzie troche zabawy z montazem ale efekt murowany z tymi wlotami na szybe bedzie jazda juz sie na to szykuj mar 125 jak zrobiles wiazania i o ile obciales deche od poldka?? pozdr
  
 
a ja mam straszna zajewke na moj poziomy predkosciomierz.. choc ostatnio mialem pomysl zeby poobkladac wnetrze czyms co wyglada jak skora. bawil sie ktos w cos takiego ??
  
 
u mnie po osiedlu jeździ jeden Df z deska od caro+ i powiem wam, że wygląda to extra...
  
 
ja mam plan wladowac wnetze od 132 , ale to naraize plany jak kolega Maly kupi 132 to ja bede bawil sie w przeklatke wnetrza calego , wszysciutko od deski do tylniej kanapy to dopiero bedzie jazda
  
 
hehe, no spoko, Bratek juz niedlugo...)
ja planuje wsadzic do swojego zupelnie inne wnetrze, jeszcze nie wiem z czego bedzie, deska na zamowienie u jakiegos stolarza sadze, tapicer, zegary z jakiegos nowego samochodu ladne, ale to jesze bardzo dalekie plany.. zobaczymy jak to bedzie.. napewno nie zostane przy standardowym wnetrzu...
  
 
Moim zdaniem - jeżeli już zmieniać - to nie na polonezowską (bo to podobny klimat) - tylko wspawać nową z blachy z otworami na duże,okrągłe zegary i obić porządnym materiałem
  
 
wszystko to jakoś tak szlo na oko bo z wymiarem po łuku (taki jak szyba na dole) to raczej cięzko!szybe też wyciągałem , a co do mocowań to wykorzystałem prawe i środkowe od fiaciora, a dół to mi trzyma konsola (też polonez aha NAJWAŻNIEJSZE: tnijcie tak Zeby wam zegary weszly bo belka wzmacniająca w fiacie troche przeszkadza!
  
 
ja popieram Remiasa, żadnych półśrodków. Okstreamlnie i sportowo!! tak powinno być. Okrągłe zegary w chromowanych obwódkach krótka dzwignia zmiany biegów , fotele Recaro z Capri albo Manty, elektryczne szybki, nakładki na pedały, ciemne szyby, skóreczka na kokpicie, dobry sprzęcik grający ... To jest KANCIAK
  
 
" To jest KANCIAK "




a nawet kantacz
  
 
z tym kantaczem to przesłania nie zrozumiałem!!
  
 
a ja bym jeszcze dach winylem obłozył
  
 
Cytat:
2003-04-30 16:45:12, moch pisze:
ja popieram Remiasa, żadnych półśrodków. Okstreamlnie i sportowo!! tak powinno być. Okrągłe zegary w chromowanych obwódkach krótka dzwignia zmiany biegów , fotele Recaro z Capri albo Manty, elektryczne szybki, nakładki na pedały, ciemne szyby, skóreczka na kokpicie, dobry sprzęcik grający ... To jest KANCIAK




A tam z manty lub capri.....Fotele od mitshubisi starion 2.0 Turbo Wiem co mowie