23.03.2007 - OLEŚNICZANIN - "o SQADZIE"

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
23.03.2007, na rozkładówce, będzie pisemko o klubie SQAD DKT z Oleśnicy, chętni proszę o zakup pisma w zaprzyjaźnionym sklepie.

pozdr
  
 
Dzisiaj czytałem artykuł w Echo miasta we wrocławiu nt SQADu. Nawet ciekawie napisali, tylko żadnych fotek nie dali. Ale na szczęście jest logo SQAD
  
 
...to którego dnia i jakie gazety mamy kupować ??
  
 
23.03 br - Oleśniczanin
  
 
tu macie skan z Echa miasta z 22 03 2007

  
 
  
 
Sory za jakość fotki ale niebo jest zachmurzone jak będzie czas to się zrobi lepszą

Co do artykułu to nie wiem może trochę przesadzam ale część „czym jest tuning i ile kosztuje” to jakaś pomyłka no sory ale tuning to nie ozdabianie aut czy zmiana silnika.... i jeszcze mała pomyłka z autkiem Dava czarne BMW 320 hehehe..... Dave coś słabo cię zna ten twój redaktor...



ps po co oni robili tyle tych fotek i jeszcze na dodatek nie jeden sobie niszczył auto paleniem na taki lichy artykuł




[ wiadomość edytowana przez: dr_Killer dnia 2007-03-23 16:18:55 ]
  
 
Tym razem też będę zrzędził jak Killer normalnie ;P

Fajnie że artykuł sie ukazał. Fakt
Fajnie że rozpoczynamy kolejny etap współpracy i że mamy promotora na lokalnym rynku medialnym.

Szkoda że nie było możliwość autoryzacji artykułu, można było by wychwycić takie błędy (powód redakcja nie pracuje na Officie, a pliki były nie do otworzenia.

Alufelgów, czy neony na nadkolach...

Po za tym błędna data powstania klubu.

No i brak fotek, jesteśmy klubem motoryzacyjnym a nie było ani jednej fotki z aut

Rozmawiając z Przemkiem dowiedziałem się że będa co tydzień pisać o ludziach, którzy działają na terenie powiatu i coś robią interesującego.

I jak w tamtym tygodniu byli chłopaki z bronią i mieli z 6 fotek, to zachowując równowagę powinniśmy też mieć na tyle miejsca...

To mi sie nie podobało i mówię to jasno...te inne artykuły, można było przesunąć o dzień lub przenieść...no ale mleko się wylało...
Trudno...

Mam nadzieję że to pierwsze koty za płoty...
  
 
Generalnie fajnie
Chociaż lanos jest na zdjęciu, a przynajmniej mała jego część
Pierwsze wrażenie jak dzisiaj rano otworzyłem gazete to pomyślałem po co tyle fotek robili....
Grunt że w ogóle napisali
  
 
Ale dziwi Was to Ja już kiedyś udzielałem wywiadu w sondzie na temat kierowców. Ze 30 zdań w artykule z mojej wypowiedzi było Może 5 wyrazów. Takie są gazety, nie patrzą na to co my chcemy pokazać tylko na to co oni chcą umieścić. Jak będzie miał się ukazać następny artykuł, poproszę Przemka, żeby jego treść PRZEDYSKUTOWAł z NAMI

[ wiadomość edytowana przez: DaveOca dnia 2007-03-23 21:35:05 ]
  
 
gdzie sa te wszystkie foty

artykul zostawiam bez komentarza...

fajnie ze wogole cos sie pojawilo w gazecie...
  
 
Jakby nie bylo zapisaliśmy się w historii, trochę juz tego jest http://sqad.pl/klub.php

Szkoda rzeczywiście, że nie ma zdjęć i troszkę błędów słownych ale jesteśmy w gazecie. Mam nadzieje, że ktoś zainteresuje się naszym apelem odnośnie miejscówki na zloty. Fajnie by było, bo tylko u nas panuje super klimat, bo jak kazdy wie - SQAD is ThE BeSt !!!
  
 
Cytat:
2007-03-24 11:13:06, versus pisze:
bo jak kazdy wie - SQAD is ThE BeSt !!!