Toyota corolla g6 pare pytan

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich miłosnikow Toyoty Wlasnie kupilem toyotke i zamierzam sledzic to forum. Moj model to corolla g6 z 2001r przebieg 90tys. Chciałem sie poradzic w trzech sprawach. Jak ktos ma taki model moze jakies cenne rady co do tego modelu...? Chciałem sie poradzic w takich sprawach:
1) czy oplaca sie zalozyc gaz podejrzewam ze tu tylko sekwencja, ile moze ona kosztowac i czy duze bedzie spalanie na gazie?
2) czy ta skrzynie biegow trzeba pielegnowac w jakis szczegolny sposob? Mam wrazenie ze niekiedy wrzucenie biegu stanowi spory problem wchodzi ciezko luz czasem trzeba puscic i wcisnac jeszcze raz sprzeglo i wtedy ok.
3) jak daje mu sie wiecej gazu to na kazdym biegu slychac w pewnym momencie taki ostry glos ktory sie nasila wraz z moca dawania gazu. Nie wiem jak ten glos opisac dokladnie.. Czy ten typ tak ma czy cos jest nie tak?
Dziekuje za kazda odpowiedz i pomoc
pozdrawiam wszystkich, Bartek
  
 
Takie auto (tylko chyba z innym silnikiem) ma (lub miał bo chyba sprzedawał) GMC_Jazzman. Zajrzyj na jego stronkę: http://roman_karwat.fm.interia.pl/[addsig]
  
 
mogbys jeszcze raz linka dac bo wyskakuje blad
  
 
Poprawiony