Złącze diagnostyczne w Carina E, 1,6 ,16V, 93r

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie

Poszukuję wszelkich informacji na temat złącza diagnostycznego w tym modelu(rodzaj złącza, portokół, itp). Szukam również oprogramowania na PC-ta i kabla z odpowiednimi stykami do samodzielnego odczytu informacji. Czy wiecie gdzie mozna zdobyć te rzeczy?
  
 
Przyłączam się do tematu. Jak ktoś coś wie, niech się podzieli.
pzdr
djm
  
 
Hej!
zerknijcie tu. Znajdziecie cala ksiazke do Cariny, jest tam tez opis zlacza diagnostycznego i kody bledow.

Pozdrawiam
K
  
 
książka ok
ale gdzie mogę znaleść ompletny opis kostki diagnostycznej plus kody błędów, w książce są lecz pobieżne do ABS i silnika, a co z resztą kodów ...
  
 
Cytat:
2007-07-06 18:46:08, c_4 pisze:
książka ok ale gdzie mogę znaleść ompletny opis kostki diagnostycznej plus kody błędów, w książce są lecz pobieżne do ABS i silnika, a co z resztą kodów ...


Jaka reszta kodow???? pocztowy chciales odczytac?
Mam do immo i poduszek jeszcze
A protokol jest taki ze wkladamy kawalek drutu mostkujac z masa czyli E1 styki TC-silnik AbS,AB-poducha ,TE1-do ustawienia zaplonu,OP- immobilizer,OX1,OX2-wyprowadzenia analogowe sygnalu z sond lambda,B+zasilanie mostkujac z FP wlaczamy na krotko pompe paliwa.... czy jakos tak to bylo jesli dobrze pamietam jakby cos bardzo dymilo to juz nie zwieraj

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
i dokładnie o to mi chodziło który pin od czego

THX