Akcja mikołajkowa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ostatnio w Oleśnickiej gazecie, pisali że będą zbierać na mikołaja różne rzeczy, zabawki, słodycze dla dziecie najbardziej potrzebujących, które na bank nie dostaną paczek.

zbiórkę robią chyba do końca tego tygodnia, albo i do początku następnego...no przed 6 Decembrem na pewno...

I taka idea mi zaświtała...że jak by każdy z nas po 10zł zrobił zakupy...to można by było niezłą paczkę zrobić dla paru dzieciaków...i przekazć do ....nie pamiętam skrótu..ale wiem że na Słowackiego....może kto ma ostatnią środowa oleśnicka???
Artykuł o policjantach mikołajach...

Co o tym myślicie???

Zrobilibyśmy akcje w weekend...???? I zawieziemy to np. w poniedziałek???


[ wiadomość edytowana przez: versus dnia 2007-12-02 11:22:38 ]
  
 
Całkiem niezły pomysł. Ja się piszę, tyle że nie wiem jak z czasem będę stał bo teraz jestem sam w firmie i mam delikatny zapierdziel.
Jednakże jak już będzie coś konkretnie ustalone to z miłą chęcią się dołączam
  
 
Jak najbardziej jestem za.
Tylko że w przyszły poniedziałek jestem do 18 w pracy, więc jakby coś to dopiero po 18 jestem wolny...
  
 
no to jest nas 3

ale zgode musi wyrazić więcej klubowiczów...
  
 
Ja w tym momence mam problem z transportem (auto ne ma jeszcze bach) , ale jestem za. Jak nie bede mogl uczestniczyc osobiscie w tej akcj to kase podrzuce. Jest nas 4rech.
  
 
jestem za... ja tez jak nie bede mogl uczestniczyc to kase podrzuce...
  
 
To gdzie zbiórka pieniążków, Ja w poniedziałek postaram się szybko pracę skończyć i mogę jechać.w niedziele na spociku na rozładowni może
  
 
heh...wiadomo że każdy ma jakieś zajęcia...

to może zróbmy tak że każdy we własnym zakresie w miare możliwości pojedzie sobie do niedzieli na zakupy.

Zastanawiam się czy nie pojechać do Selgrosu...można tam kupić churtem jakieś rzeczy za naprawde niedużą kase...

a np. w Niedziele na rozładowni zrobimy zjazd i zgrupujemy paczki...do jednej

Wlepa by sie SQADu przydała ;P

ma kto jeszcze???
  
 
Ja również jestem za, postaram się być na wyładowani w niedziele!!!
  
 
Cytat:
2007-11-27 22:25:07, SVERAdesign pisze:
każdy we własnym zakresie w miarę możliwości pojedzie sobie do niedzieli na zakupy.



Ale szczerze nie mam pojęcia co można kupić. Podpowiedzcie coś. Poza tym od biedy w niedziele Leclerc jest tez czynny więc tam może się się coś znajdzie.
  
 
w Kauflandzie też jest sporo możliwości, albo słodycze, nawet zeszyty, markery, kredki, samochodziki

ja napisałem 10zł ale może być i za 15, 20...50

kto ile akurat ma i moze przeznaczyć...

przeciez nikt nie będzie nas ścigał z paragonami

możemy i w niedziele podjechać razem na spocie do sklepów ;P
  
 
Więc w niedziele na spocie lecimy do sklepu?
Nie ukrywam że tak dla mnie było by lepiej bo w sobotę idę do szkoły w niedziele także, ale do 15 to już opuszczę szkołę
  
 
No to Wrocek też dołącza się. Żeby nie było że tylko Oca coś robi

".... Wszystkie dzieci nasze są ....."
  
 
No i gra, Ja jeszcze czekam na odpowiedź odnośnie wyjazdu do Wałbrzycha, więc jak mnie nie będzie to Prezowi podrzucę kasę i kupicie coś ode mnie
  
 
To rozumiem że w niedziele spotykamy się o 15:00 na rozładowni a następnie jedziemy na zakupy. Tak??
  
 
si...
  
 
Kto był to wie Udalo nam się zebrać 230 zł (50zł z kasy klubowej a reszta od obecnych klubowiczy - postawa godna naśladowania . Serdeczne podziękowania dla (według alfabetu dla sprawiedliwości) versusa Cichego, Dave, Eifla, Farmera i kolegi Farmera, Killera, Prezo, Rafiika, obecnym wszystkim koleżankom i kolegom, Pani kasjerce za cierpliwość Dzieki za spotkanie, było fajnie

P.S. Jak kogos pominalem prosze informacje na priv, dopiszemy
  
 
Przekazanie paczek we wtorek kolem godziny 15-00
jak ktoś chce wpaść to zapraszam
Ja z DAVEM jesteśmy o 15-00 na parkingu LECLERCA i śmigamy na Słowackiego do PCPR
  
 
Witam!
Panowie jestem tu nowy ale taka mała sugestia, informacje dajcie ciut wcześniej. Chętnie bym się zjawił ale za późno zobaczyłem . Na przyszłość dajcie znać parę dni wcześniej. A co z finałem WOŚP w styczniu? Czy coś będziemy jako klub organizować? Z tego co się orientuje to klub brał udział w WOŚP. Dajcie znać jak by co
Pozdrawiam
  
 
hehe temat był wcześniej
nawet w dwóch miejscach

możesz sie jeszcze dołożyć...

to zrobimy dodatkowy zakup i dowieziemy później