IMMO OFF TOYOTA AVENSIS 2C-TE komp 89661-05310

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam potrzebuje wsad do epromu do kompa jak w tytule eprom 93C56 potrzebuje wyłączyć immobilajzer całkowicie .
Mam nr kluczy i inne nie chce programować kluczy do kompa i innych zabaw chcę definitywnie wyłączyć jeżeli ktoś z kolegów ma opis wsadu co i jak w której linijce proszę o info .Programy immo killer nie dał rady .
  
 
nie jestem pewny ale prawdopodobnie nie da się "wyrzucić" immobilajzera ,taka konstrukcjia komputera silnika i immo,BIGELEKTRON jest bardziej w temacie,napewno coś podpowie.
  
 
Cytat:
2012-11-02 00:00:07, jimmy1976 pisze:
Witam potrzebuje wsad do epromu do kompa jak w tytule eprom 93C56 potrzebuje wyłączyć immobilajzer całkowicie . Mam nr kluczy i inne nie chce programować kluczy do kompa i innych zabaw chcę definitywnie wyłączyć jeżeli ktoś z kolegów ma opis wsadu co i jak w której linijce proszę o info .Programy immo killer nie dał rady .


No i inny kiler tez nieda rady bo to jest Toyota i do tego stara.
Mam dwa wsady z kluczami do Corolli z tym silnikiem o nr immo 89780-12060 tez na tej kosci 93lc66 moge przeslac to sobie znajdziesz w ktorej linijce sa klucze i sprowadzisz do autoregisteering to ci lyknie pierwsze 3 klucze jakie wsadzisz do stacyjki i zamknie procedure.
A po cholere chcesz wywalac to immmo.Latwiej klucz zakodowac i po sprawie.


-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer