Słabe zapalanie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, mam mały problem z moją ave 2.0 d4d 2000r. Przy niskich temperaturach jak teraz -2 moja toyota pali bardzo słabo dopiero po 5-8 obrotach tak jakby brakowało jej paliwa na jesieni paliła dobrze . Śiwece żarowe dobre
  
 
Jak pali do 3 sek krecenia to jest normalne,a jak dluzej to paliwo lub wtryski albo jedno i drugie.


-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Miałem ten sam problem z zapalaniem już jesienią -rozrusznik umyłem go dokładnie czyli zębatki(układ planetarny) przesmarowałem delikatnie i przy rozruchu było rewelacyjnie.
Pierwsze mrozy trochę dłużej musiałem kręcić ,zalałem do baku V-power shell w/g opinii niektórych na forum w ciągu tygodnia byłem trzy razy do pełna i pomogło pali prawie od kopa 2-3sek.
  
 
Jak bylo ok. -15 do -19 to po dniowce i nocce musialem zakrecic z 4-5sek. pewnie ropa ciut stęzała.

Panowie w pracy mi kierowcy susza glowe czy wyregulowalem wtryski na jesieni, ja ze nie bo mam toyote , no ale czy te ich pytania maja w sumie jakis sens, reguluje sie te rzeczy okresowo czy nie ?
  
 
Cytat:
2009-01-11 18:42:32, Cromm pisze:
Jak bylo ok. -15 do -19 to po dniowce i nocce musialem zakrecic z 4-5sek. pewnie ropa ciut stęzała. Panowie w pracy mi kierowcy susza glowe czy wyregulowalem wtryski na jesieni, ja ze nie bo mam toyote , no ale czy te ich pytania maja w sumie jakis sens, reguluje sie te rzeczy okresowo czy nie ?


To nie autobus

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Cytat:
2009-01-11 20:40:18, Bigelektron pisze:
To nie autobus



Podkładki w samych wtryskach wymienić przecież można