[CORSA] - spalanie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam pytanie posiadam Opla Corse B 1.4 8V 1993r jestem z niej zadowolony tylko nie wiem już sam ile ona mi pali może ktoś wie i mi pomoże Pozdrawiam Tomek


[ wiadomość edytowana przez: NAZAR dnia 2009-04-14 11:08:50 ]
  
 
zatankuj do pełna wyjedz bak i zatnakuj do pełna to sie dowiesz ile pali Twoja corsa
  
 
No tak wszystko wiem na ten temat ze zalac bak do pełna i wyjeździć ale sie juz gubie w tym najlepiej jak ktos ma podobny silniczek i juz wie na gotowo ile pali taka corsianka ;]
  
 
to zrób inaczej, zalej do pełna przejedz 100km i zalej do pełna bedziesz wiedział, a każdemu moze inaczej palic, kazdy inaczej jezdzi.. od kogos to orientacyjnie ile pala te samochody z tym silnikiem, a tak bedziesz wiedział ile Twój egzemplarz pali..
  
 
rozumiem ciebie wiem jak to zrobić ale chodzi mi orientacyjnie chcem porównac ile moja pali i chcem wiedzieć jak corsianki palą dla innych kierowców
  
 
Jan_10 kolega jak widzę szykuje się do sieknięcia jakiejś dysertacyjki nt spalania w corsiankach, nie pójdzie na łatwiznę
  
 
Znalazłem w internecie info o cosrie b 1.4 8v ze pali srednio koło 8... :d jak cos poszukam to dam znac
  
 
O dzięki ci kolego za te info
  
 
a ja mam znajoma która ma taki silnik w corsie i pali jej prawie 12l na 100km zeby nie bylo insynuacji na mile lub cos innego