COROLLA VERSO 2,0D 2005r VSC ABS itp. choinka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć
MAm taki problem w mojej verso- coś mi wyło w kole aby się upewnić podniosłem jedno koło przednie wyłączyłem TRC OFF i wrzuciłem bieg do sprawdzenia łożyska i jak sądziłem padło łożysko ale teraz w nagrodę świecą się wszystkie kontolki VSC ABS TRC OFF. Czy coś czasem się nie rozstroiło jeśli tak to jak skasować te błędy?
  
 
Cytat:
2012-05-28 21:09:05, allk pisze:
Cześć MAm taki problem w mojej verso- coś mi wyło w kole aby się upewnić podniosłem jedno koło przednie wyłączyłem TRC OFF i wrzuciłem bieg do sprawdzenia łożyska i jak sądziłem padło łożysko ale teraz w nagrodę świecą się wszystkie kontolki VSC ABS TRC OFF. Czy coś czasem się nie rozstroiło jeśli tak to jak skasować te błędy?


Jezeli powstaly po kreceniu na podnosniku to same powinny zgasnac po przejechaniu lub kilkukrotnym odpaleniu.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Dzięki za odpowiedź a ile powinno przejechać bo zrobiłem autkiem ze 4 km odpalałem z 8 razy i na razie bez rezultatów. Czy trzeba pojeździć więcej a może jest inny sposób? MAm nadzieję że niczego nie zepsułem, Wcześniej nie było żadnego problemu z tymi kontrolkami
  
 
odłącz aku na 15 minut.jak nie pomoże to trzeba podjechać na tester.
  
 
Dzięki na szczęscie się uspokoiło i wszystko gra