Toyota corolla verso 2.0 odpala i gaśnie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, mam problem z toyoto, gdy temperatura spada do -10 lub wyżej to samochod odpala i po około 30s gasnie i tak za każdym razem aż akumulator się rozładuje jak sie uda pojechac to zaraz gasnie i musze wymieniac filtr paliwa teraz wymieniłem przed zimą miesiąc temu i znowu muszę pewnie wymienić może zbiornik zasyfiony co zrobic zeby było wszystko ok.
Z góry dzieki.
  
 
Cytat:
2018-12-02 08:30:37, dareczek27 pisze:
Witam, mam problem z toyoto, gdy temperatura spada do -10 lub wyżej to samochod odpala i po około 30s gasnie i tak za każdym razem aż akumulator się rozładuje jak sie uda pojechac to zaraz gasnie i musze wymieniac filtr paliwa teraz wymieniłem przed zimą miesiąc temu i znowu muszę pewnie wymienić może zbiornik zasyfiony co zrobic zeby było wszystko ok. Z góry dzieki.


To proste jeździsz na letnim paliwie które jest do -5 .trzeba tankowac zimowe lub wlewac do każdego tankowania srodek przeciwko wytracaniu się parafiny tzw antyzel.Lub zmieniac filtry co 30 sek Możliwe tez ze już się wytracila parafina w postaci grysiku i zatyka sitko w smoku w baku.Zatankuj do pelna nalej antyzelu i odpal silnik rozgrzej i niech chodzi z pol godziny na jalowym az się paliwo w baku ogrzeje i rozpuści się parafina

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Dzieki sliczne dla Bigelektrona za porade