Utrata dokumentów:(

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam pytanie może ktoś to przrabiał i jest w stanie mi pomóc, zostały skradzione mi dokumenty, tzn dowód osobisty, prawo jazdy i dowód rejestracyjny, co mam zrobić?? poza zgłoszeniem u smerfów, jak załatwić w urzędzie z papierami auta??
  
 
zerknij tutaj
są też tam numery telefonów,także bez problemów wszystkiego się dowiesz
  
 
Piorek - uuu czekają cię spore wydatki:

dowód rejestracyjny: 48,00 zł
prawo jazdy: 70,00 zł
dowód osobisty: 30,00 zł

pomijam godziny lub nawet dni starcone na załatwienie tego - współczuję

  
 
no niestety....... a to wszystko przez to że oszczędzałem Zośke w zime i wycierałem sie po autobusach................
  
 
LUDZIE są jescze uczciwi złodzieje patrze do skrzynki jakiś gruby list bez nadawcy, otworzyłem a wnim.............. MOJE PAPIERY dowód, OC prawko i legita he he
  
 
Cytat:
2006-01-26 16:53:42, Piorek pisze:
LUDZIE są jescze uczciwi złodzieje


Bo to był złodziej jeszcze ze starej szkoły generalnie złodziejstwo to wielkie kure***o ale jeżeli okazuje się że starciłeś jedynie kasę to jakoś tak lżej się robi

  
 
... albo ktoś znalazł portfel już wypatroszony tyle że z papierami i zrobił to co zrobił. Podły złodziej wykorzysta papiery do lewiznowego podszywania się pod Pana Iksińskiego.

Gdy kumplowi ukradziono dokumenty z moim D.O., to nie dość ze dowiedziałem sie o utracie D.O. od policjanta z katowic, który znalazł mój D.O. przy jakimś złodzieju (zapomniałem, że miał przy sobie mój D.O.) to jeszcze po pewnym czasie przyszły pisemka ze mnie karami jakimiś gania PKP i jakies MPK.

W obydwu sprawach wystarczyły kserokopie zgłoszeń, choć z PKP wygrać było cinżko.

EDIT: ze tez ci zośki nie ukradli... mając D.R. oraz O.C. legalnie podchodzisz do auta, tłuczesz szybę i w razie czego mówisz, że właściciel poprosił Cię o odstawienie do zakładu szklarskiego celem wstawienia szyby. A przecież co za problem przekręcić zamki i używać kluczyków od malucha czy dfa

W takich przypadkach zawsze warto samochód przestawić z dala od miejsca garażowania wpisanego w dowodzie rejestracyjnym.


[ wiadomość edytowana przez: robreg dnia 2006-01-26 17:31:33 ]
 
 
zastavy by nie ukradli bo meldunek w dowodzie ma Grunwaldzka w Gd wrzeszcz, ja mieszkam na dragana gd chełm czyli po drugiej stronie miasta, a obecnie przebywa na górkach w zamknietym i ogrzewanym garażu