Corolla silnik brzeczy przy 3000 obr.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam serdecznie, jestem od niedawna posiadaczem 3 l3tniej corollki silnik 1,4 corolla 5d z roku 2002 silnik w trakcie jazdy zawsze brzeczy przy 3000 obrotów, serwis wymienił rure wydechową na odcinku od kolektora wydechu i nic. Miał ktoś z was taka usterkę?
  
 
Powodów takiego brzeczenia moga byc setki wiec nie licz na sensowna podpowiedz. To trzeba widziec i słyszec.
  
 
Podjedź do serwisu "Japan" na Leszczynowej w Zdrojach...
Powiedz, że skierowali Cię z klubu toyoty...

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-06-30 12:42:35, MisiekII pisze:
Podjedź do serwisu "Japan" na Leszczynowej w Zdrojach... Powiedz, że skierowali Cię z klubu toyoty... Pozdrawiam



Dzi eki za porade ale póki gwarancja działa to jestem uwiązany, ponadrto chłopcy byli uprzejmi pognieść mi dach na podnośniki i od tygodnia go klepią więc chciał nie chciał trzymają mi auto.Pozdrawiam
  
 
Kurde z tym naszym ASO .. na Struga masz samochód?
Fajnie się do nich jeździ po części i niezłą niebieską rolcie mają .. koniec 70-tych początek 80-tych lat. Niestety to wszystko. W cenniku usług nawet Cari II nie mają ... A baba przy kasie to już wogóle. Następnym razem chyba jej przygadam, bo mnie wnerwia niesamowicie i jeszcze takie wysokie kwoty zawsze podaje

Co do Twej rolki... Połowe Ci wymienią zanim znajdą źródło hałasu...

Pozdrawiam
  
 
Witaj!
Jak pojedziesz do tego ASO to powiedz żeby dokładnie sprawdzili kolektor ssący bo były bardzo awaryjne (rozwarstwiał się plastik) i bardzo brzęczły właśnie w tym zakresie obrotów.

Pozdro.
  
 
Cytat:
2005-07-03 08:11:26, MisiekII pisze:
Kurde z tym naszym ASO .. na Struga masz samochód? Fajnie się do nich jeździ po części i niezłą niebieską rolcie mają .. koniec 70-tych początek 80-tych lat. Niestety to wszystko. W cenniku usług nawet Cari II nie mają ... A baba przy kasie to już wogóle. Następnym razem chyba jej przygadam, bo mnie wnerwia niesamowicie i jeszcze takie wysokie kwoty zawsze podaje Co do Twej rolki... Połowe Ci wymienią zanim znajdą źródło hałasu... Pozdrawiam



Jestem już po wymianie kolektora ssącego i wszystkich rur w wydechu i dalej to samo,teraz wołają speca z centrali gwarancja mija i będziemy chyba dla siebie niemili.Ostatnio prosiłem o regulację świateł bo świecą na 20 m. może - tak ustawiliśmy i dalej niedobrze ludzie co za serwis, są na tym świecie dobrzy i uczciwi mechanicy?hop hoooop...
  
 
Przyjedź do mnie to ja ci ustawie światła
  
 
Cytat:
2005-07-29 14:00:59, looqasch pisze:
Przyjedź do mnie to ja ci ustawie światła



Z radością ale poczekam jak dziecki dorosną bo małe w taką trasę nie bardzi pozdro
  
 
Cytat:
2005-07-29 00:34:28, pewy pisze:
teraz wołają speca z centrali gwarancja mija i będziemy chyba dla siebie niemili...
...ludzie co za serwis, są na tym świecie dobrzy i uczciwi mechanicy?hop hoooop...



Niestety jest tak jak przypuszałem...
Nie twierdze ze w ASO nie ma fachowców, ale niestety jakoś ciężko na nich trafić....
Powodzenia!

PS
Podobno ASO w Koszalinie jest lepsze... podejście do klienta i te sprawy...
  
 
Mi kiedyś brzęczał jakiś kabelek, który niefortunnie stykał się z metalowym przewodem od klimatyzacji. W zakresie 3000 - 4000 wpadał w drgania i wydawał metaliczny dźwięk obijając się o ten metalowy przewód. Chłopaki z ASO podchodzili do tego 4 razy zanim doszli o co chodzi. Na początku zdiagnozowali własnie wydech i kolektor.

Pozdrawiam,
PB