Spot 11. styczeń 2004 Toruń

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zapraszam na wspólny spocik z FSO AK, który odbędzie się w Toruniu początkowo pod Toritalem a potem na toruńskim poligonie.

Szczegółowe info po tym adresem.

  
 
Przybywajcie drodzy Furiousi Oby tylko śnieg nam dopisał...Do zobaczenia w niedzielę!
  
 
Niestety nie wpadnę!! Jestem w pracy
  
 
w toruniu byłem dzisiaj. nie mam zimówek tak ze odpada i kasiorka po swietach jakos tak odpłyneła......nie wiadomo do kad...

niestety nie bede jak zwykle kasa jest przeszkoda.
  
 
zapraszamy do Torunia!!!
Napadało tyle śnniegu, że będzie na pewno SUPER ZABAWA!

Niech nas przyjedzie jak najwięcej!
  
 
Cytat:
2004-01-10 00:33:27, czeczun pisze:
zapraszamy do Torunia!!!
Napadało tyle śnniegu, że będzie na pewno SUPER ZABAWA!

Niech nas przyjedzie jak najwięcej!


Nie podpuszczaj bo jak zdąże LPG założyć dzisiaj (jeśli dostane sztywne przewody i filtr) to gotów jestem zaryzykować


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-01-10 09:38:53 ]
  
 
Mnie jak zwykle nie bedzie tymcasowo furki brak... ale bede z wami duchem jak bede wypoczywał po studniowce. Udanego spociku zycze!! mam nadzieje ze w koncu znajde jakiegos pozadnego kanta w gzaie i w koncu pojawie sie na spocie moim nowym nabytkiem
P.S. Kiedy beda fotki z ostatniego spocika??
  
 
Jeśli mój starszy nie pojedzie jutro na polowanie to przyjadę, a jak pojedzie to przyjdę((
  
 
Było zajebiście! No i nastąpiła premiera mojego nowego Fiata =))

Zdjęcia wkrótce!
  
 
Ano było...zabawa przednia,atmosfera też.
FOTKI Z TORUNIA
  
 
Po fotkach widać że fajno było . A czy była tez jakaś kamera co by można liczyć na jakiś "motion picture"??
  
 
była i kręciła
  
 
Cytat:
2004-01-12 01:54:47, kaovietz pisze:

FOTKI Z TORUNIA


co za beznadzieja, prawie sie nie da ogladac. tzn nie fotki tylko przez serwer. kazdy tak ma???
  
 
Nie rozumiem goorek? Serwer jest w miarę szybki i chyba ok...Jedyne co może przeszkadzać w oglądaniu to reklama Lycos'a ,ale bez przesady.U mnie chodzą super.
  
 
no przed chiwla ogladalem to klikam na pierwsza fote - pisze ze nie moze wysiwtlic strony, cofam, klikam na nastepne pokazala. a potem klilam na nastepne i wogole weszo gdzies na jakis messanger ale przed sekundka ogladalem i jest juz ok. nie wiem co sie tam dizalo wtedy
pozdrowki.
ps szukam kiery takiej jak ty masz!!! masz 3 ramienna czy 2????
  
 
Mam trójramienną.Czasami bywają na allegro po całkiem przystępnych cenach
Co do fotek-pierwsza faktycznie nie działa i nie mogę dojść dlaczego
Reszta jest ok.
  
 
Cytat:
2004-01-12 02:12:00, kaovietz pisze:
była i kręciła


To może zdradzisz też kogo należy męczyć o zdigitalizowaną wersję?