Nowa deska w pickupie:)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nadszedl czas na zmiany!! Wyglad zewnetrzny jeszcze mi sie nie znudzil wiec psotanowilem poddac modyfikacji wnetrzewybor padl na deske rozdzielcza.Aktualnie jest od poloneza caro plusa ale jeszcze tylko tydzienWybor padl na deche od łady 2106 bo po przemysleniu wszytskiego doszedlem do wniosku ze nowoczesne wnetrze do kancika nie pasuje (kilka osob mi to mowilo na poczatku ale ja wtedy bylem zaslepiony checia unowoczesniania hehe) efekt koncowy w postaci zdjec zaprezentuje w ciagu 2 tygodni a narazie fotki deski w stanie spoczynku link
pozdr.
  
 
dobry pomysl!
  
 
Znam tą deskę aż za dobrze. Miałem ładę 1500S. Ładna decha.
  
 
Czepiałem sie już tej deski ? Aaaa, tak - na gg .
  
 
kumpel ma takie zegary w kaszlu 900, a do twojego klasyka pasuje elegancko, na pewno bedzie lepiej haromizowala z reszta samochodu niz deska z plusa.
  
 
Gratuluje zakupu nowej deski, jest to o wiele lepszy pomysł niż deska z Caro Plusa, bardziej oldtimerowa . Wrzucasz ją taką jaka jest, czy robisz coś z nią ?

Nie ukrywam jednak że fiatowska "klasyczna" blacha ze 125 w kolorze czarnym i innych okrągłych zegarach ( właśnie z takiej łady ) byłaby lepszym pomysłem.
  
 
no fajna,ladnie sie bedzie prezentowac.tylko ją wypoleruj na cacy
  
 
Bardzo dobry pomysł