Dziwne przygasanie komputera

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam
od razu powiem ze korzystalem z wyszukiwarki i nic nie znalazlem
podobnego. komputer pokladowy nie wyswietla calosci napisow i liczb poprostu pogasly niektore te piksele czy jak to tam sie zwie rozebralem wiec go i chcialem naprawic wedlug porad przeczytanych na forum ale u mnie ta cala tasma drukarska(o ktorej byla mowa w poradach) jest cala, noie widac zadnych pekniec na niej. I jeszcze jest do tego dziwna sprawa, ze gdy samochod stal 2 dni bez akumulatora to po zamatowaniu akumulatora wszystko na komie wyswietlalo na nim idealnie ale po ok 15 min zaczely zanikac te piksele.

Moze ktos bedzie wiedzial co z tym fantem zrobic albo znal kogos w Wawie kto naprawia takie kompy. Za wszelkie rady bede wdzieczny

pozdro Irek
  
 
Witam. Miałem to samo, wyleczył mnie ten gościu: http://www.allegro.pl/item87946218_wyswietlacz_opel_vectra_omega_astra_corsa_naprawa.html Samemu nie ma co grzebać bo można odkleić taśmę od wyświetlacza a wtedy klops . Ta taśma utlenia się od strony płytki drukowanej a tego zbytnio nie widać i na pierwszy rzut oka wydaje się że jest wszystko w porządku.