[ASTRA II] - dwa pytanaia

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, chciałem sie dowiedzieć dwóch rzeczy od posiadaczy opla astry II 1.8 a mianowicie:

1. czy działanie systemu kontroli trakcji jest sygnalizowane jakąs lampką na desce rozdzielczej?
2. czy przy każdym włączaniu radia (po przekręceniu kluczyka i włączeniu z "gałki") radio przeczesuje całą częstotliwość od nowa?

Stoję przed zakupem takiej astry i te dwie rzeczy są takimi co do których nie jestem pewien.

z góry dziekuje za odpowiedzi na moje pytania...


[ wiadomość edytowana przez: NAZAR dnia 2008-08-12 09:47:30 ]
[ powód edycji: NIE TA KATEGORIA!!!!!! ]
  
 
ad2) na pewno nie.. radio pozostaje na ustawionej częstotliwości... chyba że zgubi sygnał to wyszukuje... Ale jeżeli jest sygnał to nie...
  
 
mimo wszystko radio nie pyta sie o kod... sądzę że może byc zamieniony w radiu stały plus z plusem po stacyjce
  
 
o kod się nie musi pytać...
  
 
Cytat:
2008-08-10 07:01:36, piotrekrm pisze:
Witam, chciałem sie dowiedzieć dwóch rzeczy od posiadaczy opla astry II 1.8 a mianowicie: 1. czy działanie systemu kontroli trakcji jest sygnalizowane jakąs lampką na desce rozdzielczej? 2. czy przy każdym włączaniu radia (po przekręceniu kluczyka i włączeniu z "gałki") radio przeczesuje całą częstotliwość od nowa? Stoję przed zakupem takiej astry i te dwie rzeczy są takimi co do których nie jestem pewien. z góry dziekuje za odpowiedzi na moje pytania... [ wiadomość edytowana przez: NAZAR dnia 2008-08-12 09:47:30 ] [ powód edycji: NIE TA KATEGORIA!!!!!! ]


eitam
jesli chodzi o pytanie pierwsze to nie mam pojęcia a jeśli o drugie to miałem ten sam problem. chodzi o to, że firmowe radyjko Opla (zdaje się blaupunkt) ma troszkę inaczej podłączony kabelek (+) (to jest zdaje się ten, który jest z bezpiecznikiem ale ręki nie dam sobie uciąć) mała zmiana naprawiła problem pozdrawiam
  
 
AD") -napewno tak nie powinno byc