Poczta Polska - dramat i porażka kraju.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zakładam temat gdyż to co sie dzieje w kraju już od dłuższego czasu prosi o pomstę do nieba.
To czysty i jawny Dramat oraz skandal, jakim prawem można tak robić obywateli tego kraju w konia oszukiwac a nie boję się stwierdzić faktu ze OKRADAĆ ! Bo jak inaczej nazwać porażke z nasz Kochana Poczta skandal, na pytanie co sie dzieje odpowiadają ze co roku maja o 1/4 więcej zamówień i nie dają rady z wysyłaniem paczek i listów, przecież taka sytuacja powtarza sie co rok a oni NIE są nigdy gotowi.
Ale takie same sytuacje to codzienność z dostarczaniem przesyłek, piszą ze np; priorytet 2 dni max 3 dni idzie robocze a to czyste kłamstwo i oszustwo nie raz obywatel czekał na przekaz,list,paczkę po terminie.
ALE Dlaczego poczta polska bierze pieniądze za Usługi !!! A nie dotrzymuje umowy i ma to szczerze głęboko w swoim poważaniu.
Czy te Państwo żyje w matrixie jak przed 2 wojna światową gdzie nas napadnięto i byliśmy w wielkim szoku ?
Nie wiem ale to wszystko jest śmieszne i Poczta Polska oraz jej Pracownicy na wyzszych stanowiskach powinni zostać zwolnieni z pracy w trybie natychmiastowym, prócz tego powinni zapłacić za wszystkie reklamacje !
Na ich miejsce jest wielu wykwalifikowanych młodych ludzi którzy podołają takiemu wezwaniu i sprostają takiej niesubordynacji i oszustwie.

:mad: :mad: :mad:
  
 
Glad, nie przesadzaj - przed Świętami zawsze tak jest, że paczki mają opóżnienia.

Priorytet nie ma obowiązku dotrzeć w ciągu 24h - od tego jest Pocztex.

Od kilku lat korzystam tylko z usług poczty, wyjątkowo rzadko z kurierów. Jako klient jestem zadowolony, jedyne, co mnie czasem denerwuje, to że nie można zapłacić kartą w okienku, i że paczkę, która leży na poczcie, można odebrać dopiero na następny dzień ( jednak często miłe panie w okienku przymkną na to oko, i wydadzą paczkę ).

Owszem, nie jest jeszcze jak na Zachodzie, że każda paczka, nawet zwykła, jest automatycznie ubezpieczona na 300 euro ( AT ), czy że można bez mała wysłać otwarty karton, a i tak nic nie zginie...

To jednak inna bajka, a na pocztę narzekać nie mogę...

pzdr
  
 
daj spokuj ja juz nie mam słow, zaraz 31 to zamiast paczek odrazu awizo wkladali nawet nie wozili. a opuznienie na maxa plus jedna zaginela z perfumami
  
 
Ostatnio to nie była tylko wina świat , duzo osób sie pozwalniało i zawsze co słyszałem to brak rąk do pracy i dlatego mieli bardzo duze opóznienia. Do mnie została wysłana paczka 26 pażdziernika a dotarła pomiędzy swietami a nowym rokiem a wiec to juz lekkie przegięcie było ze strony poczty . Duzo paczek wysyłam tygodniowo i tez dochodzą mnie do tej pory informacje od klientów ze na paczki piorytetowe czekają po 3 tygodnie (niektóre wysłane jeszcze pomiędzy swietami). A ile juz od świąt mineło. Ja teraz jak coś na allegro kupuje to albo wysyłka kurierem albo przez Pocztex , jeszcze Ci drudzy wyrabiają sie w ciągu jednego dnia z dostarczeniem.