Kabel do diagnostyki ukladu wtryskowego w polonezie 1.6gsi..

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Drodzy klubowicze mam problem nastepujacy.
W moim polonezie od pewnego czasu cos zaczyna sie dziac w ukladzie wtryskowym,byłem u elektornika powiedział ze moege miec błedy w kompie i zapytam sie mnie czy jest mozliwosc podpiecia pod komputer i czy mam ten kabel.
To ja własnie z pytaniem czy jest mozliwosc wpiecia sie pod komputer wtrysku i jaki kabel musze kupic aby mogł usunow wszystkie błedy z komputera.
Na stronie :http://moto.allegro.pl/search.php?string=polonez&category=18554&country=1
znalezłem kabel ale niewiem ktory pasuje do mojego kompa.
Posiadam silnik z wielopunktowym wtryskiem benzyny.
Bo zima sie zbliza przerazaja szybko, ja codziennie jezdze nim do pracy ponad 23km...
Musze go porzadnei naszykowac i diagnowac i usunac wszystkie usterki...
Prosze o szybko pomoc
  
 
Dużo już w tym temacie się pisało na forum i ogólnie w necie. Przeszukaj to i to a znajdziesz odpowiedzi. Nie musisz płacić za diagnostykę. Wystarczy tabela kodów błędów, umiejętność liczenia i spinacz biurowy. Kostka diagnostyczna silnika kompa jest po stronie pasażera z przodu pod półką za wykładziną. Zwierasz dwa piny i kontrolka od kompa sama "wypika" co tam go boli. Które piny zewrzeć i który błąd co oznacza teraz nie pamiętam, ale poszukaj dobrze w necie i napewno znajdziesz.
Poldzio to fajny i prosty wozik więc nie płać za coś co możesz zrobić sam.
pzdr


FSO POWER !!!