Witam wszystkich

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sprawe mam he

Czy do łady 2105 mozna wsadzić silnik i skrzynie od Fiata Argetny czyli 2.0 DOHC ? Czy cena 1100zł za ten zestaw to dużo ?? Jak jeszcze mozna w łatwy sposób i na dłuższą metę uzyskać 100KM mocy ??

Prosze o odp albo linki do wątkóww z archiwwum bo ja nie mogłem znaleźć

Dzięki

  
 
Eeehh lenistwo tu ogarnia ludzi!
Mnie rowiez
Ja mam dosyc nie chce mi sie.

Mam propozycje - tylko nie wiem czy do moda, czy do rady.
Proponuje utworzyc watek nowy, zablokowac go, podwiesic.
A w nim umiescic linki do tematow z forum(i nie tylko z forum)
Zwiazanych z tuningiem, felgami, spojlerami, alufelgami.
Oczywiscie kazdy jeden podpisac.
Powinien sie tam rowniez znalesc link do wegierskiej stronki, klubowej polskiej, do dzialow tuning bezposrednio tematow samara 1.4 i 2107 2Xgaznik.
Jak i do strony zwiazanej z linkami (na naszej klub) i do stron na klubowej zwiazanych z deska rozdzielcza itp.

Mnie to juz przeraza - i sory po prostu nie chce mi sie pisac poraz kolejny o tym jak zrobic 100 koni, albo 300 z silnika 1200.
  
 
Mi w wyszukiwarce ( tej na dole strony ) po wpisaniu hasła "DOHC" wyskakuje 5 stron wątków o tuningu, robieniu 1600 z 1300 i zakładaniu innych silników....Do dzieła!
  
 
oj sory no ja tak nie wymiatam jak wy na tym forum

wiecej sie to nie powtórzy

pozdr
  
 
Cytat:
2004-11-11 17:15:54, Krzysztof-Fleszer pisze:
Eeehh lenistwo tu ogarnia ludzi! Mnie rowiez Ja mam dosyc nie chce mi sie. Mam propozycje - tylko nie wiem czy do moda, czy do rady. Proponuje utworzyc watek nowy, zablokowac go, podwiesic. A w nim umiescic linki do tematow z forum(i nie tylko z forum) Zwiazanych z tuningiem, felgami, spojlerami, alufelgami. Oczywiscie kazdy jeden podpisac. Powinien sie tam rowniez znalesc link do wegierskiej stronki, klubowej polskiej, do dzialow tuning bezposrednio tematow samara 1.4 i 2107 2Xgaznik. Jak i do strony zwiazanej z linkami (na naszej klub) i do stron na klubowej zwiazanych z deska rozdzielcza itp. Mnie to juz przeraza - i sory po prostu nie chce mi sie pisac poraz kolejny o tym jak zrobic 100 koni, albo 300 z silnika 1200.



Pomysł z utowrzeniem FAQ jest jak najbardziej na miejscu. Koledzy z FSO mają coś takiego i u nich wygląda to :

WŁAŚNIE T A K

Co prawda będzie z tym bardzo duzo roboty. Ale sam pomysł jest jak najbardziej OK
  
 
P O P I E R A M

Np. mam silnik w samarce 1.3 i tez bym chcial sobie z nim cos zrobic, ale na poszukiwaniu w rezultatach wyszukiwarki sie skonczylo
Moze zamiast watku oddzielny temat - i juz tam beda powstawaly oddzielne watki, takiego modelu, optycznego, czy mechanicznego tuningu, a potem jeszcze precyzja silników
Pozdr