Światła przeciwmgłowe - Previa II

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich!
Mam prośbę o pomoc. Przestały mi działać światła przeciwmgłowe przednie. Wcześniej wszystko było OK. Teraz świeci tylko światło z tyłu. Podejrzewam jakiś bezpiecznik, ale nie mam pojęcia który to może być i gdzie go zlokalizować.
Autko to Toyota Previa d4d z 2001r.
Z góry dzięki za pomoc.
  
 
Wrzuć numer VIN (masz w linku) auta i tam znajdziesz wszystkie lokalizacje.

Toyota link

[ wiadomość edytowana przez: treborzg dnia 2012-11-29 18:14:48 ]
  
 
Dzięki! Mam nadzieję, że to mi wystarczy. Swoją drogą świetna strona...
  
 
F*ck. To nie bezpiecznik. Ma ktoś jakiś pomysł?
- żarówki - OK
- wtyczki - OK
- bezpiecznik - OK
  
 
Popatrz jeszcze czy nie masz czasem jakiegoś przekaźnika od przeciwmgielnych a nie tylko bezpieczniki.
Ja w Previi co prawda nie mam p-mgielnych ale w instrukcji jest taki przekaźnik na 15A. Czy jest on tylko na przód czy razem z tyłem to nie wiem ale warto zajrzeć.

Jak wszystko bedzie grało to pozostaje chyba tylko sprawdzić kable czy jakiś nie jest gdzieś przetarty itp...
  
 
Przekaźnik sprawny.

Nie bardzo wiem jak się zabrać do sprawdzenia przewodów, bo strasznie to wszystko upakowane i pospinane...
Wystarczy je sprawdzić tylko na przejście?
  
 
Cytat:
2013-04-17 18:05:08, Kurghan pisze:
Przekaźnik sprawny. Nie bardzo wiem jak się zabrać do sprawdzenia przewodów, bo strasznie to wszystko upakowane i pospinane... Wystarczy je sprawdzić tylko na przejście?


Przekaznik sprawny ...a jak zewrzesz w gniezdzie styki wykonawcze to przeciwmgielne sie zapalaja?na wlaczonych pozycyjnych?Czy tez po wlaczeniu manetka przekaznik cyka a swiatla nie swieca?

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer