Jak ustawić pływak w gaźniku 126p

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
WITAM) sorka ze utworzyłem nowy topic a nie czekałem na odpowiex w porzednim ale o tamtym już zapomnieliście(( A jak potrzebuje informacji))

W poniedziąłek robię Generalke gaźnika macie jakieś pomysły na inne niż seryjne ustawienie pływaka???? Seyjnie to 7mm (od powieszchni pływaka czy od tego zgrzewy co nan nim jest????? (jest taki zgrzew na około pływaka i ma on ok 1mm wysokosci, od niego 7mm????))),
Aha i jeszcze jedno, które otwory mam zalepić żeby nie przerywało na wolnych??? macie może foto takiej uszczelki? jakiego kleju użyć do tego celu?????
  
 
Tutaj masz link na ktorej jest pokazane które dziury w uszczelce zalepic. http://nsystem.pl/~denior/126p/gaznik.htm
Najlepszy do wykonania bylby ten material z ktorego robi sie uszczelki. Gdzies kiedys widzialem go u mnie w miescie w Nomi. Poszukaj po takich sklepach, pewnie znajdziesz
  
 
moje pytanie jest takie: czy ustawienie plywaka niżej wplynie na zmniejszenie zuzycia paliwa? i o ile nizej. sproboje powiedzmy 1- 2 mm nizej. czy ktos tak probowal?
  
 
Ja za przeszpan (0.5*0.5m) do robienia uszczelek w zakładzie zajmującym się produkcją ich zapłaciłem 10zł A uszczelki najlepiej zamówić i zakładzie
  
 
To i ja się wtrące Moze ktos napisac na czym polega regeneracja gaznika, o co chodzi z tym gotowaniem? Wuiem, ze byl taki temat na forum ale niestety nie znalazlem go, a potrzebuje bo w poniedziałek robie to co Abdull
  
 
No panowie teraz to się kurwa załamałem((( spalanie 12l/100km(( Nikt mi nie powie jak to jest z tym pływakie???? co tam jeszcze zmienić?? Oskę przepustnicy, wszystkie uszczeli, ustawić pływak, dac inną uszczelkę główną (ps moge zalepić te dwie dzióry kawałkami starej uszczelki?????))) No panowie mówcie wszystko co wiecię błagam!!!!!!!! Bo jak sobie dziś spalanie uświadomiłem to wychodzi na to że moje sznse (marne) na pojawienie się w Toruniu na zlocie, spadły dokładnie do zera!!!!!!!!! 12/100, JA PIERDOLE!!!!

Sorka za bluzgi ale dzisiaje jestem wybitnie wkurw.....................

Piszcie, dawajcie rady, bo musze sie w końcu nauczyć!!!!!!!
  
 
ja uszczelke ktora nie przelewa zrobilem tak zwykla nowa uszczelka najlepiej dwie albo druga stara z jednej wycinam dwa kwadraty takiej wielkosci jak otwory moze troszke wieksze przyklejam super glu od gory czyli nie od strony plywaka tylko kopuly ktora dodatkowo przycisnie jak sie odkleji ale sie nie odkleja sprawdzine
  
 
Ja pływak ustawiałem zawsze na 7mm od zgrzewu na pływaku bo wykożystywałem do tego aluminiowy klocek o wymiarach 7*15 (jeśli dobrze pamiętam)mm. Specjalnie go dorobiłem by jedną krawędzią ustawiać dolne a drugą górne położenie pływaka.
Gotowanie ma na celu usunięcie wszelkich osadów i zanieczyszczeń z niedostępnych czeluści gaźnika. Nigdy tego nie robiłem ale podobno działa.