Nowa szata graficzna na mojej stronce

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wypowiedzcie sie co sadzicie
  
 
Hmmm ma mieszane uczucia.
Przebajerzona trochę.
  
 
...bardzo ładna graficznie..ma swoj klimat...


..jedyne co mi nie pasuje....to loga firm...jakos troche wprowadzaja haos na stronie;/

pozdrawiam i czekam na dalsze artykuły;]

  
 
mnie sie podoba.bardziej niz tamta
  
 
bardzo mi sie spodobały loga firm
  
 
Mi też sie podoba, kolory stonowane i wszystko przejzyste

-----------------
"Nie sztuka jest zabić muche na przedniej szybie, ale sztuką jest zabić ją na bocznej..."
  
 
Mnie również bardzo sie podoba i nie zgodzę sie z Tobą CZUCZU że przebajerzona... jak dla mnie zajebista i tak jak łukasz napisał nazwy firm z boku są super pomysłem
  
 
Witam!
Bardzo dobra szata graficzna, bardzo podoba mi się pomysł z logami firm, super. Malutkim minusikeim jest to, ze masz nazwy plikow rozpoczynające się od duzych liter i po zmianie serwera strona moze przestac dzialac, przynajmniej tak mi sie wydaje, najlepiej pisac malymi. Zapraszam na moja strone
  
 
Nowy design strony jest super, bardzo mi się podoba. Dobry pomysł z logami firm . Oby tak dalej...
  
 
bardzo ladna (lubie blekit), chociaz zawsze mozna sie do czego przyczepic (strrrrasznie duza objetosciowo i moim zdaniem loga firm w przyszlosci powinny zostac zastapione czyms co sam stworzyles).
  
 
Strona bardzo fajna. Zrobiona ze smakiem, Jedynie do czego można sie przypieprzyc to te loga firm. Przypomina to środek kabiny PKS'a wszykie naklejki i proporczyki co sie miało w zasiegu . Ale całośc super
  
 
loga firm fajny pomysl, jednak w pierwszel chwili myslalem ze to sa odnosniki do stronek tychze firm, no ale sie rozczarowalem
  
 
Mnie sie podoba, napisy z prawej tez niezle, chociaz faktycznie mogly by byc odnosniki do firm... Oby tak dalej

Pozdrawiam
  
 
Jak dla mnie GITES. Oby tak dalej. Odnośniki by się przydały do tych firm po prawej stronie