Padła mi pompka spryskiwacza 126p

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, szlag trafił mi pompke spryskiwacza, (odpadł kruciec od węzyka) Mam pytanko, ile moze kosztować normalny maluchowski zbiornik płynu z pompką? a może podpasowac od innego auta???? (od jakiego) czy ktos ma jakieś własne patenty na ten problem, piszcie wszystko, jak Wy macie to rozwiązane???? Kupwać nową czy na szrocie???
  
 
Jesli znajdziesz na szrocie w dobrym stanie to kupuj, zawsze troche kaski zaoszczedzisz, nie kupujac w sklepie
  
 
w sklepie to kosztuje kolo 30-40 zl zbiornik z pompka, bo osobno tego nie sprzedaja, jesli chcesz to powinienem miec gdzies sam silniczek z tym wiatraczkiem (oddam za free) , jesli worek na plyn nie jest dziurawy to po zmianie silniczka powinno byc OK
pozdr.
  
 
Ja spryskiwacz wysokociśnieniowy od Audi na giełdzie kupiłem za 12zł .Super sprawa Polecam!!
  
 
Simon, że co?? Opowiedz coś o tym bo spryskiwacze to dość wazna sprawa, a nim pompka maluchowska dopompuje.. więc opowiadaj
  
 
Spryskiwacz bodajże od audi A8 od świateł podobny jak w mercedesie. Trzeba uważać by szyby ciśnienie nie wepchneło dośrodka i płynu z ajednym razem nie wyssało!! Jest ok!! Polecam!! Zresztą testowałem już różne spryskiwacze i nawet zwykły od audi wystarczył z zaworkiem zwrotnym płyn zawsze był przy dyszkach tak więc pryskał od razu
  
 
nio ja mam zalozony tez od Audi, od spryskiwaczy - do tego dorobilem zbiornik z metalowej puszki po Bolsie 0,7 - wyglada to calkiem kozacko hehehe - do tego dodalem spryskiwacze z Poloneza Caro i mam 4 strumienie

jezeli ktos robi blacharke (a przynajmniej podszybie) to proponuje przeniesc spryski na maske - mozna wtedy lepiej ustwaic strumienie
  
 
ja też miałem przedtem od VW czy audi (w poprzednim maluszku), z oryginalnym zbiorniczkiem. w obecnym chciałem założyć tą pompkę jako przepływową do standardowej torby maluchowskiej (takiej przystosowanej do ręcznej pompki). niestety okazało się, że jest to pompka zanurzeniowa (musi być non-stop zanurzona, tak, by w jej wnętrzu był płyn) i teraz mam zgryz, bo maluchowską torbę z pompką gdzieś wyrzuciłem . chciałem jutro iśc po nią do sklepu, ale nie sądziłem, że to aż takie drogie zostaje szrot, albo dorobienie jakiegos zbiornika
  
 
jezu wszyscy mu radzicie aby kupil ze szrotu????przeciez taka pompka to koszt niecalych 25zl i masz nowke a ze szrotu skad moze wiedziec czy mu za 2 dni nie padnie.
  
 
Widyn weź karnisterek 3-5 l od płynu zrób dziure przynituj pompke....
Do tego silikonem by nei cierkło i masz spokój na dłuzszy czas
Ojciec tak miał w starym malcu teraz niestety robia chyba tylko 5 l płyny.
  
 
Cytat:
2004-01-11 20:39:25, CZUCZU pisze:
Widyn weź karnisterek 3-5 l od płynu zrób dziure przynituj pompke....
Do tego silikonem by nei cierkło i masz spokój na dłuzszy czas
Ojciec tak miał w starym malcu teraz niestety robia chyba tylko 5 l płyny.

coś w tym stylu miałem do tej pory.. ale zależy mi na tym, by wykorzystać seryjną torbę - takie zbiorniki zmniejszają objętność "bagażnika" i narzędzia się nie mieszczą. kupię taką torbę i tyle... bo przerabianie tej starego typu to w sumie rzeźba w głównie - nie mam pomysłu jak to zrobić "elegancko", a nie chcę po prostu wsadzić króćca w dziurę i oblepić silikonem..