Nagłośnienie golfa II

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć mam pare pytań na temat nagłośnienia samochodu...chce mieć bardzo mocny bass żeby trzęsło flakami w samochodzie i obok niego ale za stosunkowo niskie pieniądze chodzi mi o tubę jakąś za plus wzmacniacz do niej bo wyczytałem na forum, już ze tuby aktywne sie nie opłacają...I może jeszcze udzielicie mi pare porad na temat może zabudowy tylniej półki na jakiś sprzęt basowy czy można na niej umieścić 2 głośniki 30 cm średnicy???Z góry wielkie dzięki pozdro...
  
 
Cytat:
2005-02-12 22:49:46, seban pisze:
Cześć mam pare pytań na temat nagłośnienia samochodu...chce mieć bardzo mocny bass żeby trzęsło flakami w samochodzie i obok niego ale za stosunkowo niskie pieniądze chodzi mi o tubę jakąś za plus wzmacniacz do niej bo wyczytałem na forum, już ze tuby aktywne sie nie opłacają...I może jeszcze udzielicie mi pare porad na temat może zabudowy tylniej półki na jakiś sprzęt basowy czy można na niej umieścić 2 głośniki 30 cm średnicy???Z góry wielkie dzięki pozdro...A i jeszcze jedno można wsadzić takiego http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=41632448 głośnika na tylnią półke??? a jego towarzyszami mogą być jakieś z 20 cm średnicą???


NiektóreDziewczynySąBezcenneZaWszystkieInneZapłaciszKartą MASTER CARD

[ wiadomość edytowana przez: seban dnia 2005-02-12 23:05:02 ]