Nivka warta szerszego opisu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam obecnie na warsztacie BARDZO ciekawa Nivke naszego nowego kolegi klubowego mentorxxx, na razie nie bede pisal o szczegolach, dosyc ze powiem ze drugiego takiego egzemplarza na 100% nie zobaczycie ani nie znajdziecie...
Jezeli kolega wyrazi zgode to zrobie szeroka dokumentacje fotograficzna i opis, i zamieszcze na stronie klubowej... a jest co opisywac

Damian
  
 
oczywiście, że wyrażam zgodę
  
 
No i gdzie te zdjecia?
  
 
Ech ta biurokracja ,prawa autorskie , prawa własności opłaty za pośrednictwo i inne takie..
Poprostu to musi potrwać - wymaga czasu i finansów
  
 
Eee tam ... Damian sie obija i tyle, pewnie jakas slodka "girl & laska" zawrocila Mu w tej glowce i tylko ja fotografuje bez opamietania .

i sobie pozdrowie ,
Przemek
  
 
Cytat:
2004-04-02 20:20:28, mentorxxx pisze:
oczywiście, że wyrażam zgodę





No więc mentroxxx opisz w końcu to cacko nam
  
 
zapewne to jest nivka cabrio ktora czesto parkuje na Paderewie jest koloru czarnego i pojawila sie w Katowicach ok rok temu
no to jak zgadlem czy nie

[ wiadomość edytowana przez: bart03 dnia 2005-01-18 16:54:41 ]
  
 
Dokładnie ta sama - rocznik 1979 z Belgii, posiada wspomaganie kierownicy. Wcześniej jeździł nią gość z Bielska.
  
 
no widzisz ja wszystko wiem co sie na paderewie dzieje bo sam tam mieszkam
  
 
A ja mieszkalem, a teraz czesto bywam
Damian
  
 
No jaki ten świat mały!!!!!
  
 
No Damian i co jest z tymi zdjeciami. Daj lepiej jakis namiar gdzie ja mozna zobaczyc na zywo bo na zdjecia to trzeba biedzie pewnie troche poczekac jak znam zycie
  
 
Kilka zdięć i opis Nivy jest teraz na allegro, ponieważ ze względów rodzinnych jestem zmuszony ją sprzedać.
  
 
Cytat:
2005-04-12 18:11:08, mentorxxx pisze:
Kilka zdięć i opis Nivy jest teraz na allegro, ponieważ ze względów rodzinnych jestem zmuszony ją sprzedać.



Szkoda, bo po opisie widzę, że nie mało w nią wsadziłeś...
  
 
Żal mi jej, ale potrzebuję większego samochodu. Przez ponad rok jak ją miałem zawsze dojeżdżała do celu. A zimą po śniegu na autostradzie objeżdżała wszystkie Pajero, Suzuki i inne . Zobacze, może następne będzie też terenowe.
  
 
Cytat:
2005-04-15 21:44:50, mentorxxx pisze:
Zobacze, może następne będzie też terenowe.


zapodaj tez sobie 4x4 bo ja planuje w czerwcu wyjazd mojej maszyny wiec mozna by wyskoczyc gdzies na halde albo do lasu
  
 
Bart co motasz?? Co to za potworek??
  
 
Rama UAZ, silnik BMW, mosty Patrol, buda Wrangler YJ, reduktor -jak narazie uaz (zabaczymy jak bedzie strzymywal), opony BFG Mud Tarrain 33x12.50 (jeszcze nie zakupione ale juz niebawem)
Jak narazie silnik siedzi, buda rowniez, ale jeszcze duzo roboty przedemna- elektryka, wspomaganie kier., klatka, waly napedowe, bak itd.
Ale jak to mowia ..."Damy rade, bo jak nie my to kto"
  
 
Jasne, że damy rade.
No to może być coś ciekawego z tego. Bejca ma dobre silniki rzędowe - można je swobodnie stosować do 4x4. Ewentualnie jeszcze coś od Merca.
Powodzenia i zrób jakieś fotki tego monstrum
  
 
ja tam na brak miejsca pod maska nie narzekam - wrangler ma bardzo duzo miejsca na silnik na wreda to nawet V12 z BMW by podeszlo (mierzone )