Zapisy Do KsK - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czerwona Micre widzialem dzis fajna furka
Witam Cie gugi i mysle ze po wypelnieniu kwestionariusza bedziesz wsrod nas wpadaj na spoty (niedlugo powinno cos byc)
Zapraszam Cie na strone a w razie jakis watpliwosci lub pytan to na gg
  
 
Tak to Ja teraz Troszkę inaczej wygląda,i jest cała tzn.w jednym kawałku
hahaha
  
 
Gugi PW
  
 
Cześć wszystkim chciałbym się przyłączyć do was i bawic sie z wami..
Jeżdżę niebieską skodą na białym felgach moze mnie ktoś kojarzy
bo często (prawie zawsze) bywam na zlotach stree racerów
Pozdrawiam...
  
 
No dobra dosc juz tego sympatykowania
Oficjalnie zglaszam swoja kandydature na czlonka KsK.
Mamnadzieje ze zostanie pozytywnie rozpatrzona przez SZEFOSTWO

POzdrawiam
  
 
Tak wiec witam Cie Wilu w klubie formalnosci to do szefa bo mi cos nie chce dac sobie pomoc w robocie

To juz nie mamy ani jednego sympatyka
  
 
Witam tez Daytona na forum i wsrod kandydatow pewno juz niedlugo w klubie

Przypominam nowym klubowiczom o zapoznaniu sie z regulaminem (to formalnosc ale przeczytajcie )
  
 
No witam witam.Mam nadzieje ze znajdzie sie jeszcze jakis sympatyk
  
 
Ja rónież witam tych wszystkich których jeszcze nie powitałem
  
 
o coraz wiecej wspanialych aut w tym klubie (mysle tu o SKODACH) hehe byle tak dalej
  
 
No to oficjalnie moge powitac nowego klubowicza Wilu 136 WITAMY!!! Skodilak rulezzz

Szacuneczek
  
 
ja zgłaszam swoja kandydature na sympatyka a jak wspolpraca okarze sie owocna to i zostane członkiem
niestety misze uważac z człokostwem bo spoty na czyżynach zaczynaja mi kolodować ze sobą
  
 
Witam wszystkich !!!

Nudzi mi sie dziś jak cholera w pracy , klikam i klikam i sie tu doklikałem . Ponieważ często może nawet bardzo często bywam na czyżynach tyle że w nocy ( uciekam od żony pss... ) i ciężko jest wtedy z kimkolwiek nawiązać kontakt , tak więc zainteresował mnie wasz klub .
Jak do tej pory jestem członkiem fso-ptk lecz tam korzystam jedynie z forum , na którym bardzo dużo się dowiedziałem o swoim Poldku ( a wcześniej myślałem że już wiem wszystko ) niestety w/w klub ma troszkę lichą organizacje .
Przeglądając listę członków waszego klubu , kilka samochodów kojaże z lotniska , a jeden z waszych członków mieszka blisko mnie ja go kojaże z czyżyn a on mnie chyba nie , dlatego fajnie by było jak bym dostał sie do waszego klubu , nowych znajomości nigdy nie zawiele .

Pozdrawiam

NIMNUL




[ wiadomość edytowana przez: NIMNUL dnia 2003-07-01 12:02:49 ]

[ wiadomość edytowana przez: NIMNUL dnia 2003-07-01 12:07:33 ]

[ wiadomość edytowana przez: NIMNUL dnia 2003-07-01 13:49:34 ]

[ wiadomość edytowana przez: NIMNUL dnia 2003-07-02 09:19:06 ]
  
 
No witam mysle ze niema problemu.narazie dodam cie jako sympatyka a jak sie spotkamy na jakims zlocie klubowym to mysle ze z reszta klubowiczow a szczegulnie miskiem pozytywnie rozpatrzymy twoje przyjecie-badz dobrej mysli i niezapisuj sie do innego klubu.Kamikadze rzadzitym czasem zapraszam na forum
  
 
Oooo... Polonez tak 3mac ja jestem za Witam sympatyka apropos kiedys w zimie spotkalismy sie na pasie przypominam sobie twojego poldka

Szacuneczek
  
 
007 - właśnie twojego Poldka najbardziej kojarzyłem , wpada w oko !!!

Pozdrawiam



[ wiadomość edytowana przez: NIMNUL dnia 2003-07-03 15:12:39 ]
  
 
Hey Chcialbym wstapic do KsK mam obecnie Skodzianke wiec pewnie mialbym jakies miejsce na Naklejki KsK wiec mam nadzieje ze mnie przyjmiecie podobalo mi sie u wass na zlotach bo bylem nie raz wiec mam nadzieje wstapic w wasze szeregi
  
 
NIEEEEEEEEEEEE
jego nie przyjmowac on jezdzic nie umie pozabija nas tylko
  
 
Jak to sliwek nie umiem jezdzic!!Sam mnie uczyles
  
 
no wlasnie dlatego nie umiesz ja sam nie umiem jezdzi wiec jak ciebie moglem nauczyc dobrze jezdzic