SPOTKANIA KSK - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja jestem otwarty na propozycje musze twoj bolid zobaczyc byle nie w ten wekend moze w tym tygodniu o ile macie czas wtorek np??? co wy na to ??
  
 
ja we wtorek pracuje do 24
  
 
Mam taki pomysł moze zrobilibysmy sobie jakiegos grilla klubowego co wy na to miejsce np przylasek nad ktoryms stawem ??? Date tylko trzeba ustalic jakos w np w niedziele wieczorkiem albo cos zaproponujcie

  
 



jAK DLA MNIE MOZE BYC NIEDZIELA ALE DOPIERO TAK OKOŁO GODZINY 20-TEJ


  
 
Mowa o tej niedzieli??
W sumie mam wolny wieczor i moznaby cos wymyslic.
Ja sie pisze
Dajcie znac czy cos z tego wyjdzie
  
 


prośba , jeśli do spotkania bedzie miało dojść to powiadomcie mnie jakimś sms-kiem o tym bo w weekendy nie mam dostępu do neta moj nr. 602-251-686 . pozdro


  
 
No to wyjdzie cos z tego spotkanka czy nie??

Ja bede w niedziele po 17 na pasie , moze ktos jeszcze bedzie??
  
 


ponieważ widzę że jest wielki chu.... z tych naszych spotkań planowanych na szybkiego więc JA dziś z wyprzedzeniem i z nadzieją że nie zostanę olany zapowiadam wielkimi literami :


NIEDZIELA 13.06.2004 GODZINA 20-TA ZAJEZDNIA CZYŻYNY OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA

niedziela według mnie jest dobrym dniem , wczoraj w niedzielę sie bujaliśmy z mefem ale nikogo nie było , wiec odrazu mówię weźcie to sobie do serca i zmobilizujcie sie fajnie by było jak pojawiło by sie jak najhwięcej ludzi bo powiem szczerze że całego naszego klubu to tylko naprawdę nieliczni się jakoś zjawiają i udzielają trzeba z tym bedzie w końcu pożadeczek zrobić !!!!!


no to tyle kazań , liczę że się zbierzecie .

pozdro

  
 
hehe ja w niedziele pracuje ale bede zaraz po pracy tj bede koło 19tej wiec jak ktos da rade wczesniej wpasc to fajnie i korde badzcie wypada wkoncu sie spotkac


pozdrawiam misiek
  
 
  
 



Tydzień wcześniej dałęm informację o zlocie i oczywiście na zajezdni byłem sam , dla mnie to poporostu śmiech właśnie zamówiłem naklejki kamikadze alepoważnie sie zastanowie czy je naklejać , chyba w koszu sie lepiej bedą prezentowały


  
 
Ja zawaliłem ale kurde mam sporo spraw i wstyt mowic zapomniałem sorki naklejki warto ja tez poprosze jest jak jest ale bedzie lepiej mam nadzieje
  
 
Co prawda nie jestem już w klubie ale byłem na pasie i zajezdni z Luiską do godz 19.30........bo myśleliśmy że zlot jest o godz 19.00
  
 


Serdecznie witam,

Mamy zaszczyt poinformować i zarazem zaprosić wszystkich zainteresowanych na organizowany w dniach 28/29 sierpnia „ Auto Tuning Zlot „ który w roku bieżącym zrekompensuje brak toruńskiego Auto Tuning Show. Impreza ta odbędzie się na lotnisku Aeroklubu w Pile. Podczas trwania imprezy będzie można wziąć udział między innymi w konkurencji sprintu na dystansie ćwierć mili, spróbować swoich umiejętności w driftingu, jak również zapoznać się z aktualną ofertą firm tuningowych. Nie zabraknie również tradycyjnych wyborów auta zlotu i miss zlotu. Sobotnio - wieczorna część imprezy to Techno Party z wieloma atrakcjami zarówno dla uczestników jak i publiczności. Szczegółowy program imprezy oraz inne ważne informacje znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie zlotu www.autotuningzlot.com.pl .



Serdecznie zapraszamy

Krzysztof Gula
second komp labowy
tel kom 601632595
fax 56 6619701
  
 


[ wiadomość edytowana przez: NIMNUL dnia 2004-10-29 12:16:46 ]
  
 



Więc żeby nie było tydzien wczesniej zaznaczam w tą sobotę t.j. 6.11.2004 znow penie sie wybiore do szczurowej !! Misiek juz sie nie wykreci bo obiecał , Mayday myślę że mnie nie zawiedzie bo ostatnio w 100% nie zawiódł , Gagapuk tym razem nic ci nie pomoże wiec myślę że można na ciebie liczyć , wiec już mamy kilka fur -----> Mam nadzieję że ktoś nas jeszcze zaszczyci !!! wstępnie możan a sie umówić na godzinę 20-tą na zajezdni jeśli coś by sie miało zmienić to tu informować i najlepiej niech każdy potwierdzi swój przyjazd , nie bedziemy na zajezdni puszczać bezsensownych bąków .


  
 
A wiec tam:
Jak dobrze pujdzie to zwerbowalem Wolka ktory pojawi sie swoim kaszlem (chyba ze zalatwi juz cos nowego bo kmini) no i sliwka obiecal ze tez sie zastanowi ale moowi ze bardzo mozliwe ze pojedzie tylko pytanie czy z miskiem czy moze oddzielnie maluszkiem miska
  
 
Widze że chłopaki wzieli sie ostro do roboty....nareszcie zaczelo cos sie dziać na stronce..nowe uaktualnienia...zdjęcia..filmiki...nonono....oby tak dalej
Ale tak szczeże to niepodoba mi sie baner stronki ksk...może pomyślicie nad zmiana...żeby był taki zajebiście odlotowo wypaśny...co ???
  
 


[ wiadomość edytowana przez: IMAYDAYI dnia 2004-11-05 13:54:36 ]
  
 
ok mayday roob projekt