Lódz jedzie na zlot - Strona 2.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nie miał kto kontrolować,ani jednego policaja ani celnika nie było.
  
 
bo kursują tylko szengobusy po trasie
  
 
JEDZIEMY,JEDZIEMY,DO ZOBACZENIA NA ZLOCIE
  
 
My tez juz w drodze.. Niestety nie bez przygod..