[Częsci] - złomowiska czyli szroty

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zwracam się do klubowiczów z Poznania lub okolic.

Poszukuję jakiegoś taniego i dobrego szrotu w Poznaniu lub okolicach, gdzie będę mógł kupić parę pierdół do poldolota.

Z góry dziękuję i pozdrawiam!!!
  
 
Witam.
Może ktoś z was wie gdzie w Warszawie lub okolicy jest szrot z poldkami.Potrzebuje conieco do mojego wehikułu.
Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
Zwracam się do klubowiczów z Poznania lub okolic.

Poszukuję jakiegoś taniego i dobrego szrotu w Poznaniu lub okolicach, gdzie będę mógł kupić parę pierdół do poldolota.


Z tymi szrotami to jest mało ciekawie. Jednak ja znam 2 gdzie można cos dostać do Poldiego. Jeden drogi, ale maja graty i nie ma problemu z wymianą itp
Drugi to jest jak się jedzie własnie od twojej strony, trasą katowicką do Poznania. Jadąc w kierunku Poznania za elewatorem zbożowym w Gądkach po prawej stronie zaraz za wiaduktem nad przyszłą autostradą. Oststnio tam byłem i mieli trochę gratów od dużego Fiata i Poldka. Nie byłem tam ale widziałem że kilka tam stało
  
 
Cytat:
Witam.
Może ktoś z was wie gdzie w Warszawie lub okolicy jest szrot z poldkami


ZOMIS
i
Strazacka
to chyba najwieksze w Warszawie.
Jest tez sporo szrotow na wylotowkach z Warszawy.
  
 
Kiedyś był tez na REDUTOWEJ (niedaleko zajezdni autobusowej)Musiałbyś sprawdzić.
Pozdrawiam Biały_1987
  
 
Witam kolegów klubowiczów
Potrzebuję adresy szrotów lub miejsc w okolicy Łodzi, Zgierza gdzie można kupić częœci do poldków.
Z góry dzięki
Pozdrawiam Marekz
  
 
Witam,
Róg Szczecińskiej i Teresy, tam jest sporo gratów bo jest tam kasacja aut. A poza tym na praktycznie każdym szrocie coś dostaniesz nie polecam tylko szrotu na ul. Rąbieńskiej przy ul.Złotno(drogo) i w Antoniewie (też drogo), sporo za rozsądną cenę można kupić na ul. Maratońskiej niedaleko wylotu na Pabianice i Konstantynów.
Pozdrawiam
Gucio
  
 
Są jeszcze schroty na ul. Obywatelskiej oraz na ul. Wróblewskiego , ul. Liściasta ,to tyle co pamiętam.
  
 
witam
jeśli ktoś wie gdzie można tanio i dobrze kupić części zamienne i eksploatacyjne, niżej wymienione, do przejściówki,najlepiej w okolicach Kościerzyny lub Gdańska to prosze o konkretne namiary (sklep lub złom):
-tarcze hamulcowe
-amortyzatory przednie
-opony

z górt dzięki, pozdrowionka
  
 
gdynia wiczlino jest wielki i piekny zlom a poldkow i fiaciorow az sie roi jakis czas temu wojewodzka kolumna transportu sanitarnego wyzlomowala tam swoje DF i starsze poldki, czesci full i niektore w jakim stanie czesto wywoza ztamtad auta i codziennie stoi cos nowego tak wiec warto ten szrot odwiedzac.
  
 
Witam.
Moze macie jakis namiar na ten szrot który został przeniesiony z ulicy Świderskiej/ szukam tego szerokiego plastiku na tylnia klape od poloneza caro plus / .Jakiś numer telefonu , ulica czy cosik takiego.Albo moze znacie cos dobrze zaopatrzonego w częsci - uzywane coś ala szrot.Strażacką znam.
  
 
Przeniesiony został do Zomisu.
  
 
kurde, kiedys wlasnie na świderskiej można było sobie pochodzic spokojnie i poszperać w autach a jak teraz jest w zomisie to na łapy stale ciec patrzy, syf sie zrobił
  
 
Spajk masz racje, ten cieć jest wk..... ostatnio nawet zwykłego przełącznika nie mogłem z trupa jakiegoś wyjąć, a na świderskiej to były czasy.
  
 
Bo najpierw trzeba iść do szefa i zgłosić "grzebanie", a potem już nie ma problemu. Można chodzić i dłubać. Gorsze jest to, że wybór aut się zredukował. Na Świderskiej na placu było ich ze cztery razy więcej.
  
 
Pojechalem sobie dzis na szrot oczywiscie na strazacka bo innego w wawie i okolicach nie znam i okazalo sie ze poldek caro to unikat. Chcialem kupic tylnia lampe prawa - nie ma, wlacznik plynnie regulowany nawiewu - nie ma, zaczepy pułeczki z tyłu - nie ma, ogolnie gosciu powiedzial ze juz malo do carówek maja W szoku byłem. W zwiazku z tym mam pytanko gdzie jest jakis szrot z polskimi autkami ??

pozdr
  
 
Witam - polecam jednak wybrac sie do Zomisu - bylem tam wczoraj i dzisiaj. Maja duzo ciekawych rzeczy. Oczywiscie samochodow, ktore byly na Tarchominie prawie nie ma - przy mnie wyjmowali dla kogos 2.0 z Argenty, poldkow stoja chyba ze 3 sztuki. Tak czy inaczej warto wejsc do srodka. Jest tam kupa fajnych gratow i to czesto nowki sztuki. Mialem wrazenie, ze mozna zlozyc z tych rzeczy kilka samochodow - staly np. gotowe podlogi do Poldka - 100 + VAT ale bez przednich podluznic, cale boczne powierzchnie, z blach byly jeszcze nadkola, slupki, tylne blotniki, ale starego typu (borewicz 5-d), byly tez tylne nowe lampy do Plusa, zegary, deski rozdzielcze, felgi stalowe, przelaczniki, przekazniki, zaciski, przewody paliwowe - nie wiem czy akurat do Poloneza, ale zawsze mozna cos dobrac - i masa innych rzeczy. Ostatnim razem bylem tam dawno temu i prawde mowiac nie widzialem tych rzeczy - musieli powyciagac z magazynow bylego Daewoo - FSO. Warto tez zajrzec do sklepu z czesciami niepelnowartosciowymi przy ulicu Kotsisa od Jagielonskiej - po prawej stronie, w starym, malym budynku za sklepem firmowym Daewoo - FSO jest cos takiego i tam tez mozna cos ciekawego znalezc. Ostatnio mieli tam np. nowiutenki zderzak do borewicza, bez listwy ozdobnej za 60 PLN (jesli kogos oczywiscie to interesuje )
  
 
Jadac na Lublin jak ledwo sie wyjedzie z warszawy sarotow jest pelno i po lewej i po prawej . Ostatnio jak tamtendy przejezdzalem to widzialem sporo ciekawych auto typu Polonez i Fiat 132 ... nie zagladalem do srodka bo nie bylo to moim celem ale ceny maja napewno lepsze niz na strazackiej bo tam same zlodzieje siedza dziady jedne ...
  
 
ODGROOOOOOMA szrotów jest jak się jedzie w kierunku Pułtuska przez NIEPORĘT chyba z 8 szt. Przejezdzam tam co tydzień i jest odgroooma częsci stoi również kilka borewiczów. Niewchodziłem oczywiście do środka bo jak jadę to jescze zamknięte a jak wracam to już zamknięte.

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Dobry szrot jest za Legionowem, jadąc w kierunku Zegrza po prawej stronie jakieś 2 km za policją. Można tam łazić, oglądać i samemu wymontować co się zechce. Ostatnio za kupę części zapłaciłem 20 zł.


[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2007-04-07 16:49:57 ]