Pożegnanie z Omesią :(

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich klubowiczów.

Niestety muszę się pożegnać ze swoją Omesią, ale z LOB się nie rozstaję
Szkoda tylko, że nie udało mi się poznać Was wszystkich na zlocie.
Szykuje mi się wyjazd do Anglii na dwa latka, ale po powrocie napewno znowu zasiądę za kierownicą Omegi, bo nie wyobrażam sobie, żebym miał kupić inny samochód
I napewno będę na pierwszym po moim powrocie zlocie LOB.

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia.

Tomek
  
 
Wszyscy uciekaja z Polski



Spokojnej pracy
  
 
naga polska rzeczyeistość
  
 
"wszyscy uciekają" z Polski????

mi tu dobrze i zostaję
  
 
To nie jest ucieczka z Polski... to jest tylko pogoń za pieniądzem - na tyle dużym, że opłaca mi się zrezygnować ze służby/pracy w wojsku i jechać tam na dwa lata, po to, by później spokojnie i bez zmartwień o następny dzień, żyć w naszej pięknej Polsce.
Tu kredyt na mieszkanie będę spłacał 30 lat. Pracując tam skrócę ten okres do 1-1,5 roku. A mając gdzie mieszkać mogę się zająć spokojną pracą w Polsce.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę więcej optymizmu
  
 
3maj się ciepło i poręczy... Mam nadzieje, żę dasz czasem znak życia!



POZDRO
Grande
  
 
powodzenia zycze i wracaj szybko
  
 
Dzięki bardzo Będę zaglądał tu kiedy tylko będę mógł. Na obecną chwilę wyjazd mam w dniach 1-10 września, więc jeszcze tu troszkę pomarudzę ale późnymi wieczorami, bo na razie remontuję mieszkanko.
Pozdrowionka dla wszystkich.

PS. Czy może ktoś z Szanownej Braci też się wybiera w ty samym terminie w tamte strony?
  
 
kuzyn jedzie autem i szuka chetnych ale ok 25 wrzesnia, jedzie do DERBY, chetnych z zachodniopomorskiego zapraszam na priv.
pozdrawiam
  
 
Wszyscy wyjezdzaja,wrecz uciekaja z tego kraju.Niech ostatni chociaz zgasi swiatlo i zamknie drzwi
  
 
jacy wszyscy?
mnie i moim znajomym i przyjaciołom tu dobrze
  
 
I jebitne kurczaki pewien GOŚCIU we wrocku serwuje i jeszcze browara można łyknąć to po cholere wyjeżdzać
  
 
Cytat:
2005-12-07 19:52:00, robert1x pisze:
I jebitne kurczaki pewien GOŚCIU we wrocku serwuje i jeszcze browara można łyknąć to po cholere wyjeżdzać


ej ej a znasz go?????????????