Tojka Miśka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W związku z zainteresowaniem jakie wywołała moja tojka tu zamieszczam jej fotki z 2003 roku... Chyba nadszedł ten moment

Image Hosted by ImageShack.us


Image Hosted by ImageShack.us


Image Hosted by ImageShack.us


Image Hosted by ImageShack.us


To zdjęcie z marca:
Image Hosted by ImageShack.us



Cytat:
Uwe300:
wow ta ostatnia toyka jest super, czy to carina II ? Niesamowicie zadbana taki real oldschool, mysle nad zakupem takiej, no i ten color ... ktory to rok?



Cytat:
CzapCzap:
Oj ja glupi myslalem, ze Miska Toyka to troche nowszy model Misiek gratuluje bryki. Czysty oldschool.



Cytat:
madzia_83
CzapCzap bluźnisz super auto i tyle!!



Dziękuję za ciepłe słowa
Kolorek rzeczywiście dość nietypowy (oryginalny!), z czego jestem bardzo dumny

A teraz wszyscy razem : CARINA POWER! DIESEL POWER!!
Pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: MisiekII dnia 2007-11-06 21:07:26 ]
  
 
Przebieg niewielki....
Chyba niedługo czeka Cię pierwsza wymiana klocków

Widzę że masz sukcesy w walce z rudą Pogratulować!

Pozdrawiam.
  
 


Już ją widziałem jest Git!
Tylko ten Diesel
  
 
Przyznam, ze chyba nigdy nie widzialem takiej Cariny, a moze widzialem tylko o tym nie wiem . Super bryka. Pozdro
  
 
Pozwole sobie odpowiedzieć tutaj:

Cytat:
2005-06-25 09:39:15, emik1001 pisze:
widzialem twoja cari jest piekna, bez rudych plam kolorek extra. ja mam taki sam kolor tylko rdza rdza i rdza nie mam sie kiedy wziac. slowa uznania za taki zadbany i piekny samochód. diesel power



Dziekuję
Bierz się koniecznie za tojkę bo takich samochodów już się nie produkuje ....

Dziękuję wszystkim, czekam jeszcze co powie Rsuhy już dawno chciał zobaczyć cari...
Carina power! Diesel power!!
  
 
Brawo dla Miśka !! W końcu ją nam objawił a pisałeś że nie masz fotek autka Autko faktycznie śliczne, zadbane i co najważniejsze - z duszą
Tak więc będąc rejestrować moją E9 widziałam Cari taką jak twoja (no prawie) ale w wersji Lb
  
 

KLASA



[ wiadomość edytowana przez: paniol2005 dnia 2005-06-27 09:35:15 ]
  
 
superowe autko Misku, tylko pogratulowac
  
 
Cytat:
2005-06-25 19:52:42, MisiekII pisze:
Dziękuję wszystkim, czekam jeszcze co powie Rsuhy już dawno chciał zobaczyć cari... Carina power! Diesel power!!



a rsuhy mial mal czasu i nie zauwazyl tego watku (a michu sie obrazil i na priwa napisal o tym watku). Ale wreszcie sie doczekalem tego watku (musialem az za granice wyjechac )
Michu carineczka super. teraz juz wiem czym jezdzisz
wozek poprostu super.
fajna fajna
Pozdrawiam
  
 
dobra dobra przestańcie go tak chwalić bo nam pęknie z dumy
  
 
Misiek nie z tych

Bardzo miłe to co piszecie...wszyscy
Rsuhy, już kiedyś pisałem że jesteś w fan klubie... wiedziałem!

Pozdrawiam
  
 
Ciekawe dlaczego ja nie jestem w fan-klubie

  
 
Przyznam się szczerze, że i mnie się podoba Toyka Miśka. Tak starych, zadbanych samochodów to na palcach niedługo będzie można policzyć jak coś nie zrobimy. No i dlatego nawet ja zabieram się za remoncik mojej Corollki bo ruda się wkradła Blachy już zamówione i za jakieś 2 miesiące zobaczycie moją w pełnej swojej okazałości
  
 
Cytat:
2005-07-20 18:00:21, looqasch pisze:
Przyznam się szczerze, że i mnie się podoba Toyka Miśka. Tak starych, zadbanych samochodów to na palcach niedługo będzie można policzyć jak coś nie zrobimy. No i dlatego nawet ja zabieram się za remoncik mojej Corollki bo ruda się wkradła Blachy już zamówione i za jakieś 2 miesiące zobaczycie moją w pełnej swojej okazałości



czekamy!!
  
 
Cytat:
2005-07-19 21:49:44, MisiekII pisze:
Rsuhy, już kiedyś pisałem że jesteś w fan klubie... wiedziałem! Pozdrawiam



taaa oczywiscie
  
 
Tak tak

looqasch czekamy niecierpliwie! Wygląda na to, że robisz corolcie kompleksowo więc naprawde będzie na co popatrzeć

Pozdrawiam
  
 
toyka w doskonalej kondycji godne pochwaly...i funclub sie tworzy widze, nie dziwota


[ wiadomość edytowana przez: Yaryś dnia 2005-07-23 00:34:30 ]
  
 
e tam zaraz fan club no dobra kto będzie w fan clubie mojej E9 ??
  
 
Ja mogę być
Pozdrawiam
  
 
dobra to oficjalnie jesteś przyjęty do Fan Clubu E9 Madzika